Wpis z mikrobloga

Przepraszam, ale jakoś nie mogę się zabrać za kolejne wpisy.
No co tu dużo mówić. Felicja na tyle dobrze sobie radzi z załatwianiem, że postanowiliśmy kupić jej kuwetę.
Pięknie sika do kuwety.
I nic poza tym.
Ktoś z kociarzy może mi doradzić, jak ją nauczyć załatwiania do kuwety WSZYSTKICH potrzeb?
Póki co, próbuję jak u szczurów, wkładać kupy do kuwety, ale na razie nic. A nie jestem w stanie wciąż jej obserwować, kiedy będzie kucać.

Wspominało parę osób o kociej ofercie w Lidlu.
Byłam, widziałam, kupiłam.


Trochę z niej taka przylepa. Pomijając chęć chodzenia po całym pokoju, to przytula się. Jak ostatnio sprzątałam jej klatkę, a chłopak ją przytrzymywał na łóżku, to się wyrywała w moją stronę. Myśleliśmy, że może chce chodzić, ale jak usiadłam koło niej, to się położyła koło mnie i głowę na moje kolana dała. :)
#felicjazdrowieje #kot #pokazkota
Pobierz ostrzyjnoz - Przepraszam, ale jakoś nie mogę się zabrać za kolejne wpisy.
No co tu du...
źródło: comment_lsMZgyVvMBDdWzapKUHtEH5vilTpb1FH.jpg
  • 68
@ostrzyjnoz: mieliśmy kiedyś z współlokatorką kotka i też nie chciał srać do kuwety (siku robił), gdzieś przeczytała, że czasami koty nie srają do kuwety, bo "nie podoba" im się żwirek. po zmienieniu na jakiś zwykły (wcześniejszy był silikonowy i dość gruboziarnisty) sam od razu załatwiał się jak trzeba. nie znam się na kotach jakoś super, ale jest to jakaś myśl :D
@ostrzyjnoz: Ładniutka, a oczy takiej kociej figlary :) Gdy już coś zrobi w kuwecie możesz pomyśleć o nagradzaniu jej, by kojarzyła kuwetę z czymś dobrym. np. po wyjściu z kibelka to możesz ja poczęstować odrobiną "maltpasty", za którą koty wręcz szaleją. To powinno ją szybko przekonać.
to się wyrywała w moją stronę. Myśleliśmy, że może chce chodzić, ale jak usiadłam koło niej, to się położyła koło mnie i głowę na moje kolana dała. :)


@ostrzyjnoz: To oczywiste, Felicja czuje kto uratował jej życie. Myślę, że wasze drogi skrzyżowane są już do końca. :)
Kot w chowaniu jest dość łatwy bo pokaże czego chce i ma swoje ścieżki czyli niewiele będzie ingerował w twoje życie (zazwyczaj) jeśli pokażesz