Wpis z mikrobloga

Przepraszam, ale jakoś nie mogę się zabrać za kolejne wpisy.
No co tu dużo mówić. Felicja na tyle dobrze sobie radzi z załatwianiem, że postanowiliśmy kupić jej kuwetę.
Pięknie sika do kuwety.
I nic poza tym.
Ktoś z kociarzy może mi doradzić, jak ją nauczyć załatwiania do kuwety WSZYSTKICH potrzeb?
Póki co, próbuję jak u szczurów, wkładać kupy do kuwety, ale na razie nic. A nie jestem w stanie wciąż jej obserwować, kiedy będzie kucać.

Wspominało parę osób o kociej ofercie w Lidlu.
Byłam, widziałam, kupiłam.


Trochę z niej taka przylepa. Pomijając chęć chodzenia po całym pokoju, to przytula się. Jak ostatnio sprzątałam jej klatkę, a chłopak ją przytrzymywał na łóżku, to się wyrywała w moją stronę. Myśleliśmy, że może chce chodzić, ale jak usiadłam koło niej, to się położyła koło mnie i głowę na moje kolana dała. :)
#felicjazdrowieje #kot #pokazkota
Pobierz ostrzyjnoz - Przepraszam, ale jakoś nie mogę się zabrać za kolejne wpisy.
No co tu du...
źródło: comment_lsMZgyVvMBDdWzapKUHtEH5vilTpb1FH.jpg
  • 68
@ostrzyjnoz: kiedy zamierzasz ją z tej klatki wypuścić w końcu? bo troche to juz strasznie zaczyna brzmiec... co do kupy hmmm.... jak kuweta bedzie stala gdzie indziej a nie w miejscu gdzie oma spi to bedzie sie tam zalatwiac...
@ostrzyjnoz: są takie neutralizatory zapachów dla zwierząt i odstraszacze, moj kot potrafił sie na kołdrę zlać i po wypraniu dokładnym i popsikaniu tymi specyfikami juz tego nie robi. niemniej, zdarza mu sie zlać do szafy jak jest niedomknięta w przedpokoju albo na rzeczy na podłodze. nie wiem, skąd takie pomysły, ale raz na rok sie zdarzy. na szczęście do butów nie leje.
@ostrzyjnoz: Niestety niektóre koty nie będą robić kupy tam gdzie robią siku. Jednak to się zdarza dosyć rzadko, bardziej prawdopodobne, że napinanie się do oddawania kału jest dla niej bolesne jeszcze albo nie może się przez uraz prawidłowo ustawić, dlatego robi gdzie popadnie. Wydaje mi się, że jakby miała do dyspozycji taką dużą kuwetkę to pewnie robiłaby kupkę do niej, ale na razie nie można wypróbować tej teorii bo się nie
Ktoś z kociarzy może mi doradzić, jak ją nauczyć załatwiania do kuwety WSZYSTKICH potrzeb?


@ostrzyjnoz:

A czy załatwia się w przypadkowych miejscach, czy może jakieś konkretne sobie upodobała?