Wpis z mikrobloga

Mircy, postanowiłem rzucić w tym roku wszystkie nałogi(no prawie wszystkie( ͡° ͜ʖ ͡°)). Papierosy rzuciłem z pomocą desmoxanu(polecam każdemu kto chce rzucić, naprawdę działa) nie palę od 80 dni. Teraz nadszedł czas na bardziej #!$%@?ły nałóg tj. obgryzanie paznokci. I teraz prośba do was, dajcie kilka plusików i jakieś złote rady jak przestać obgryzać te paznokcie i te no... skórki.
#rzucajzwykopem #shocker #obgryzajo #gorzkipaluszek
Pobierz jacoslaw - Mircy, postanowiłem rzucić w tym roku wszystkie nałogi(no prawie wszystkie...
źródło: comment_4y32ABka3KTu3Hqbcg8VUp8Hb40ovJ9N.jpg
  • 16
@jacoslaw: masz plusa, mam ten sam problem... Oprocz tego mazidla dbaj o to, zeby paznokcie odpowiednio prosto rosły... Obcinaczki i pilnik miej w razie mozliwosci zawsze przy sobie.
@jacoslaw: ale desmoxanu to ile już nie bierzesz? Od wtedy licz dni, a nie od kiedy bierzesz tabletki które zaspokajają twój mózg w ten sam sposób co papierosy. :P
@chrupol ja dwa lata temu też rzucałem z desmoxanem ale wróciłem do palenia. Trzeba pamiętać że żeby kuracja była skuteczna nie można zapalić po niej ani jednego papierosa. Wtedy o tym nie pamiętałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@chrupol: to może rzucaj bez głupich sposobów, a od teraz po prostu? Nie palę od roku i te 2 tygodnie głodu i czucia się jak gówno pomogły mi bardzo bo wiedziałem, że to coś znaczy, że coś osiągam, że walczę... jakbym jadł tabletki i "po prostu nie palił" to zaraz bym wrócił do szluga, a tak? Szkoda tej pracy którą włożyłem, trening silnej woli.
@jacoslaw: Dla mnie najlepszym sposobem na rzucenie obgryzania paznokci były praktyki w technikum mechanicznym : D jak miałem łapy po łokcie ujeb#@$#% w różnych smarach i chłodziwie to tylko raz do gęby wziąłem () ale potem w kiblu wymiotowałem
@qzer: mój znajomy rzucił przez pracę na fermie drobiu xd w pracy mył skrzynki jakimś strasznie żrącym detergentem, a wiadomo, poranione skórki po kontakcie z czymś takim szczypią #!$%@?
@jacoslaw: Na skórki - idź po prostu na manicure, ona Ci je dobrze zrobi, wytnie i nie będziesz miał co skubać i obgryzać. Koszt niewielki a wygląda się schludniej. A na paznokcie niestety nie wiem, lakiery raczej nie pomagają bo do gorzkiego smaku można się przyzwyczaić.