Wpis z mikrobloga

Myślę że można to już oficjalnie napisać. To koniec Polski jaką znamy. Juz niedługo Ukraińców będzie więcej niż samych Polaków tutaj, idąc czuje się jak na jakiejś j-----j Ukrainie. Większość przegrywow łapie się tych łatwych pań bo jedyne na czym im zależy to obywatelstwo. Praca za 1500? Po co. Ukrainiec robi to samo za 900 i to na czarno. Sprawdźcie swoje najbliższe kebaby, lodziarnie, kosmetyczki, jak spotkacie tam polaka to powiedzcie mu ze długo nie popracuje XD #polska
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: te uczucie gdy znam kilku ukraińców żyjących tu od 2 pokoleń i są nieziemsko w-------i na bydło które sie zjechało(ich słowa) bo zazwyczaj sa na lewych papierach i swoim zachowaniem niszczą to co tamci wypracowywali latami.

można to porównać do polaczków na wyspach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@jokefake: tez mam znajomych Ukraińców czy ruskich których znam kilkanaście lat już ale to co się dzieje teraz, jeszcze niektórzy chcą normalnie pracować ale są tacy co przyjechali na lewych papierach i stawiają j----i żądania XD
  • Odpowiedz
@Oskarek89:

Około godz. 6 rano ukraiński autobus jadący na trasie Lublin - Warszawa zjechał na przeciwległy pas ruchu, wpadł do rowu i uderzył lewą stroną w drzewo. Według najnowszych danych pięć osób nie żyje, a 25 zostało rannych - podała garwolińska policja koło godziny 8. Autobusem jechało 49 pasażerów.


co ześ uczynił oskarke( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ukrainiec robi to samo za 900 i to na czarno


@Oskarek89: u mnie na zadupiu na zachodzie kraju robią za 750 i śpią w jakichś barakach. 3/4 poprzednich pracowników janusz biznesu pozwalniał, bo 1200 to za dużo jak dla niego...
Wszystko to wg mnie doprowadzi do jeszcze większej emigracji Polaków i jeszcze większego ściągania Ukraińców oraz otwarcia się na "uchodźców", co w perspektywie lat nie wyjdzie nam na dobre. Ale
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ale obywatele Ukrainy wykonują często pracę, której żaden polak by nie wykonywał. Na ten przykład ssanie lagi spoconemu kierowcy tira, który prysznica nie widział przez tydzień. Wolałbyś, żeby to robiła Twoja córka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ja nie wiem, jedyną osobą z Ukrainy jaką widziałem w życiu była koleżanka ze studiów, a to i tak była bardziej Polka i tylko nietypowe imię mogło wskazywać, że jest ze wschodu. W Krakowie słyszałem pełno jakichś hiszpańskich, włoskich, angielskich, coraz więcej murzynów ale jakoś ukraińskiego ani ruskiego języka prawie nigdy. A zawsze sporo spacerowałem.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: widziałem grupę Ukraińców (jakaś młodzież zawodówka/techbaza/licbaza), ale żadnej Ukrainki, a gdyby była piękna to bym dał jej obywatelstwo xD

  • Odpowiedz