Wpis z mikrobloga

Myślę że można to już oficjalnie napisać. To koniec Polski jaką znamy. Juz niedługo Ukraińców będzie więcej niż samych Polaków tutaj, idąc czuje się jak na jakiejś #!$%@? Ukrainie. Większość przegrywow łapie się tych łatwych pań bo jedyne na czym im zależy to obywatelstwo. Praca za 1500? Po co. Ukrainiec robi to samo za 900 i to na czarno. Sprawdźcie swoje najbliższe kebaby, lodziarnie, kosmetyczki, jak spotkacie tam polaka to powiedzcie mu ze długo nie popracuje XD #polska
  • 93
  • Odpowiedz
  • 1
@Banek3000: wiadomo, po to właśnie ich zatrudniają by mieć więcej w własnej kieszeni ale w końcu będzie tak ze szef powie, ok wezmę dla siebie 300 ale więcej będę miał chętnych na moja robotę i inne firmy przestaną mieć klientów dopóki nie obniża cen
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskarek89: No sporo ich ostatnio, ale nie narzekam. Wykonuja prace ktorej normalnie licealisci by sie nie podjeli, np. sprzataczka u mnie na silowni to Ukrainka, ostatnio chodnik u mnie na osiedlu ukladali rowniez Ukraincy (Warszawa)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: kuewa Oskarek, weź nie kracz. Ostatnio na mojej(!) Dzielnicy(!) Dwóch łysych #!$%@? banderowcow spotkałem. A że ja sam bo Seba i Mati wyjechali na ogórki, a oni mieli tak 2 na 1,5 metra to tylko ich zmierzylem. Jeszcze #!$%@? coś tam pod nosem mamrotali, że "se neboi on". Miasto ok 10 tys ludzi a ukraińców ponoć koło 300. I to #!$%@? w kujawsko-pomorskim, nie w podlaskim...
  • Odpowiedz
@Oskarek89: u mnie w malym miescie juz ponad 200 ukraincow jest, za grosze pracuja w zakladach drobiarskich. Mieszkaja niedaleko mnie w hotelu i codziennie widze pielgrzymki do biedry. A brudasy takie, ze szok.
  • Odpowiedz