Wpis z mikrobloga

Myślę że można to już oficjalnie napisać. To koniec Polski jaką znamy. Juz niedługo Ukraińców będzie więcej niż samych Polaków tutaj, idąc czuje się jak na jakiejś #!$%@? Ukrainie. Większość przegrywow łapie się tych łatwych pań bo jedyne na czym im zależy to obywatelstwo. Praca za 1500? Po co. Ukrainiec robi to samo za 900 i to na czarno. Sprawdźcie swoje najbliższe kebaby, lodziarnie, kosmetyczki, jak spotkacie tam polaka to powiedzcie mu ze długo nie popracuje XD #polska
  • 93
@Oskarek89:

Około godz. 6 rano ukraiński autobus jadący na trasie Lublin - Warszawa zjechał na przeciwległy pas ruchu, wpadł do rowu i uderzył lewą stroną w drzewo. Według najnowszych danych pięć osób nie żyje, a 25 zostało rannych - podała garwolińska policja koło godziny 8. Autobusem jechało 49 pasażerów.


co ześ uczynił oskarke( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ukrainiec robi to samo za 900 i to na czarno


@Oskarek89: u mnie na zadupiu na zachodzie kraju robią za 750 i śpią w jakichś barakach. 3/4 poprzednich pracowników janusz biznesu pozwalniał, bo 1200 to za dużo jak dla niego...
Wszystko to wg mnie doprowadzi do jeszcze większej emigracji Polaków i jeszcze większego ściągania Ukraińców oraz otwarcia się na "uchodźców", co w perspektywie lat nie wyjdzie nam na dobre. Ale taki
@Oskarek89: ja nie wiem, jedyną osobą z Ukrainy jaką widziałem w życiu była koleżanka ze studiów, a to i tak była bardziej Polka i tylko nietypowe imię mogło wskazywać, że jest ze wschodu. W Krakowie słyszałem pełno jakichś hiszpańskich, włoskich, angielskich, coraz więcej murzynów ale jakoś ukraińskiego ani ruskiego języka prawie nigdy. A zawsze sporo spacerowałem.