Wpis z mikrobloga

#csgobets #csgolounge #csgodds

To czwarty dzień "10 $ challenge" ! Więcej info na http://csgodds.pl/index.php/2015/06/18/10-euro-challenge/
Na stronie znajdziecie również arkusz z aktualnymi typami (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1k0LA_euGuwMckyGz0UhZiksjDw1oejieNf4KnTwBOew/edit?usp=sharing)

Mecze EU 16/7/2015 - Dzisiaj zaczynamy z finałami FaceIt'a w Walencji. Mecze są rozgrywane w formacie BO1 - także każdy z teamów ma dzisiaj szanse na wygraną. Osobiście polecam postawienie na underdogi. Jeśli przynajmniej jeden z nich wejdzie - nie odnotujemy starty. Jeśli wejdą dwa - zarobimy, a jeśli wejdą trzy - zarobimy bardzo ładnie ;) Nie polecam stawiania na zdecydowanych faworytów. Ostatnia lanówka z formatem BO1 pokazała że swoje pierwsze mecze mogą przegrać praktycznie wszystkie europejskie teamy (Fnatic, EnVy, TSM).

Cloud9 vs. Kinguin
BO1 12.15
Lounge oddsy : 69-31
Moje oddsy : 54-46
Ryzyko : 10/10
Mój bet : Med na Kinguin. Cloud9 po ostatnich bardzo dobrych wynikiach jest tutaj moim zdaniem przeszacowane, tymbardziej że dwa dni temu Kinguin przegrał 0:2 z Pentą. Lanówka to jednak zupełnie inna historia i myślę że zobaczymy tutaj bardzo wyrównaną grę.

Virtus.Pro vs. NaVi
BO1 13.30
Lounge oddsy : 49-51
Moje oddsy : 49-51
Ryzyko : 10/10
Mój bet : SKIP. Mecz 50-50, z procentami zbliżonymi do 50-50. Osobiście wydaje mi się że wygra tutaj NaVi, ale nie stawiam na nich żadnych skinów ( ewentualnie postawie kilka centów ).

Fnatic vs. Liquid
BO1 16.00
Lounge oddsy : 87-13
Moje oddsy : 66-34
Ryzyko : 10/10
Mój bet : ICB/Low na Liquid. Na ostatniej lanówce Fnatic przegrało pierwszy mecz BO1 z CLG. Wiadomo że szwedzi są faworytem całego tego turnieju, jednak często zdarza się im przegrywać swoje pierwsze Lanowe mecze - zwłaszcza w formacie BO1. Nawet jednak gdybym był bardziej przekonany co do wygranej Fnatic - i tak bym na nich nie postawił. Z kapitałem 10 dolarów nawet all-in mógłby poskutkować brakiem jakiejkolwiek wygranej.

NiP vs. TSM
BO1 17.15
Lounge oddsy : 38-62
Moje oddsy : 50-50
Ryzyko : 10/10
Mój bet : Low/Med na NiP. Ostatnie mecze TSMu nie były dla nich zbyt pomyślne. Co prawda TSM turnieje LANowe trakuje poważnie i przygotowują nowe stategie - jednak w formacie BO1 nadal NiP może ich zaskoczyć. Nie zapominajmy o klasie NiPu - i postawmy tutaj na underdoga.

Legenda :
ICB - 4 itemki po 0.04-0.08
LOW - 1-3 procent ekwipunku
MED - 3-5 procent ekwipunku
HIGH - 6-10 procent ekwipunku

Moje typy i analizy zawsze znajdziesz na mikro z tagiem #csgodds także zachęcam do kliknięcia "obserwuj". Poza tym swoje analizy wrzucam też na csgodds.pl
  • 12