Wpis z mikrobloga

Uważam, że przyjaźń damsko-męska istnieje tylko w dwóch przypadkach:
1. kiedy obydwoje są mega brzydcy i nieatrakcyjni
2. kiedy już się ze sobą prześpią, zejdzie napięcie seksualne i można się przyjaźnić tak naprawdę.
Co Mireczki na to?
#oswiadczenie #zwiazki #sexy
  • 53
  • Odpowiedz
@Arrival
Tej drugiej osoby nie bo nie mam takiej potrzeby ani checi i z drugiej strony pewnie to samo skoro cieszy sie ze jakis gosc sie o nia stara.

Z ta pierwsza uklad wyglada tak, ze rozmawiamy normalnie, spotykamy sie rzadko bo mamy inne tryby zycia ale wzajemnie sie wspieramy i rozmawiamy. Jednego dnia rozmawiamy u kogos z nas a drugiego dostaje zwykly sms ze ma ochote po czym przyjezdzam mijaja dwie
  • Odpowiedz
@portugalka: istnieje ;) mam dobrą przyjaciółkę, znamy się od gimnazjum, już 8 lat. Ona ma faceta, ja mam dziewczynę i po ogarnięciu zazdrości partnerów czyli jak oboje zobaczyli ze to nic groźnego nadal mamy świetne relacje bez podtekstów seksualnych ;)
  • Odpowiedz
@portugalka: jestem antydowodem do twojej tezy
mam przyjaciółkę, znamy się ponad 20 lat, nigdy ze sobą nie byliśmy, oboje jesteśmy zupełnie normalni z wyglądu (może wielkiego szału nie ma ale ani ja nie mam problemu z kobietami ani ona z facetami)

pzodrawiam
  • Odpowiedz
@Inevera:

ale teraz on ma dziewczynę, z którą nie potrafię złapać kontaktu (ironia losu) i spotykamy się tylko wtedy, kiedy on jest sam, bo ona nam nie pozwala. Mniejsza.

Taka z Ciebie przyjaciółka, że niszczysz cudzy związek? Mam nadzieję, że trollujesz bo jeśli nie to właśnie idealny przykład, że nie ma takiej przyjaźni bo dołącza do tego w takich przypadkach zazdrość. Nie ma nic gorszego niż przyjaciel, który wymusza na drugim
  • Odpowiedz
Przyjaźń damsko-męska możliwa jest również w innych przypadkach:
a) gdy kogoś się zna od dziecka i traktuje prawie jak rodzeństwo;
b) gdy ktoś jest w zupełnie innym typie;
c) gdy ktoś nie jest do końca normalny;
d) gdy mężczyzna jest gorszy od kobiety.
  • Odpowiedz