Wpis z mikrobloga

#!$%@? co ja #!$%@?łem. Rzuciłem pracę która mnie #!$%@?ła i od 3 dni wysyłam CV jak #!$%@?, ale nie takie zwykłe CV, chciałem żeby się wyróżniało więc skorzystałem z jakiegoś ładnego szablonu znalezionego na wykopie. No i tak wysyłam, ale coś do mnie nie dzwonią. Zdziwiłem się, raczej spełniałem większość wymagań a tu nawet na rozmowę nie zaproszą i dziś mnie coś tchnęło wrzuciłem swoje CV na dysk google i otworzyłem bezpośrednio z niego. I po tym zrozumiałem czemu nie dzwonią. CV wygląda zupełnie inaczej niż u mnie na kompie, tekst jest inaczej sformatowany, wszystko pomieszane nic się nie da z niego odczytać, nie widać numeru tel, moje zdjęcie w połowie ucięte, ale osiągnałem swój cel na pewno moje CV się wyróżniało ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dołączam screena na którym widać jak CV powinno wyglądać i teraz pytanie czy wiecie co mógłbym zrobić, żeby po otworzeniu u każdego wyglądało tak samo? #kiciochpyta #pytanie

#gorzkiezale
Pobierz Murzyn1009 - #!$%@? co ja #!$%@?łem. Rzuciłem pracę która mnie #!$%@?ła i od 3 dni wy...
źródło: comment_oyV3D3IIDBNA0GwrV03PXtojRXH1f9G1.jpg
  • 96