Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek podchodzi dziś do mnie rano ubrana w nowe spodnie i z dumą pyta:
- Elo, wiesz ile zapłaciłam za te spodnie? Nigdy nie zgadniesz!
Pomimo tego, że znalazłem dobrze płatną pracę mieliśmy ostatnio rozmowę o finansach, że musimy zacząć trochę oszczędzać dlatego pomyślałem, że pewnie nie były droższe niż 30-40zł. Sprawdziłem kursy u buka....

mniej niż: 5zł - 1 000 000
30zł - 40zł - 15,5
więcej niż: 150zł - 1,00001

... po czym z dumą w głosie, że różowy wcieliła w życie nasze rozmowy postanowiłem postawić u buka pensję z poprzedniego miesiąca. Byłem szczęśliwy, że się w końcu odkuję, że wakacje będą, Egipt all inclusive ******** , auto zmienię i jeszcze na tv płaski starczy. Jeszcze nigdy nie byłem tak pewny że kupon wejdzie. Szybko przemnożyłem w pamięci 15,5 x 1.200zł =18.600zł, później upewniłem się na kalkulatorze, zacisnąłem kciuki i odpowiedziałem:
- 30zł?
Różowy się patrzy na mnie, ja na nią. Serducho mi wali jak nigdy dotąd. Emocje porównywalne z tymi jak na klasówie siedząc na pierwszej ławce spisywałem z zeszytu kolegi - bo swojego nie miałem.
- Chyba Cię #!$%@?ło?!?!?!?! - Odrzekł różowy, dodając:
- Co ja za 30zł kupię?! Chyba nic?!?!?!?!
Odwróciła się na pięcie i wyszła, a ja z wątpiącym wzrokiem cedząc przez zęby odpowiedziałem:
- ...nic też by było spoko (nieusłyszała_tego.mp3)... znowu w plecy...

Wypiłem kawę i wróciłem do skręcania długopisów bo dziś muszę wyrobić normę za kumpla, który poleciał na wczasy do Giżycka.

#logikarozowychpaskow #heheszki #coolstory #truestory #przegryw
  • 22
@RodowitySloik:

pewnego dnia:
ja: "mamy tyle i tyle kasy, na to i na to starczy, do tego czasu pasuje miec w nadmiarze troche kasy na wypadek tego i tamtego"

wieczorem tego samego dnia:
żona: "o popatrz! tu jest jakiś sklep. ojejku te sobie przymierze, patrz jakie ładne szpilki, mmm (tu miejsce na najsłodszą minę świata)"

ostatnio była podobna sytuacja, ale muszę przyznać, że ładny but. co te różowe paski i ich
@unclefucker: Ja nie lubię jeansów, nawet bym powiedział, że nienawidzę, dlatego moje jedyne jeansy to jeansy na motor. W Celio znalazłem na promocji za 99 zł zajebiście grube, czarne z dobrym szyciem.