Wpis z mikrobloga

1. Śpij sobie słodko bez koszulki i z twarzą metr od okna, bo w pokoju 30C.
2. Nagle budzi cię niechcący ojciec, który stoi obok ciebie i zamyka okno o 5 nad ranem.
3. Okazuje się, że na dworze szaleje potężna burza (dawno takiej nie widziałem) i ojca 2 pokoje dalej obudziło jak grzmiało, świszczał wiatr oraz trzaskał moimi drzwiami.
4. Otwórz okno na próbę i stwierdź że faktycznie świszczy i trzaska i zdziw się jakim cudem spałeś.
5. Przypomnij sobie o jednym z najlepszych technologicznie zaawansowanych wynalazków ludzkości.
6. Profit? Przespanych wiele nocy.

#heheszki #polska #pogoda #oswiadczenie #coolstory #technologia
Atexor - 1. Śpij sobie słodko bez koszulki i z twarzą metr od okna, bo w pokoju 30C.
...

źródło: comment_ZyZWAlSF7Ndhf5WswXkFK1c67rt483in.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gibpotatoe: zeby to bylo takie proste. Ja sie bardzo czujny a dzwieki a ten wynalazek sprawia ze sie wysypiam od dluzszego czasu. Musza byc tylko miekkie bo grubsza gabka powoduje bol uszu. :)
  • Odpowiedz
@marianbaczal: czyli mi nic nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ghostd Bezpieczne, ale lepiej nie wpychać za głęboko bo ciężko wyjąć. Jak miałem budziki na uczelnie to dawałem słabiej do ucha (czasem wypadały i potem z 10 minut gdzie upadły) aby spokojnie słyszeć alarm, a jak wolne to głębiej i ciężko cokolwiek słyszeć.

A tak to bezpieczne. Jedyne co to gdy pierwszy raz je założyłem to miałem dziwne uczucie, ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem i nawet jak zrobię od nich małą przerwę (bo się zużyją a nie chce mi się iść do apteki po nowe) to przy powrocie nie ma problemu. Jedna
  • Odpowiedz
@Atexor: piona, też spałem w stoperach do czasu gdy nie odkryłem czegoś jeszcze lepszego mianowicie słuchawek do uszu :) Od tamtej pory lecą dźwięki uspokajające, ustawiam by się samoczynnie wyłączyło po 60min, zasypiam ze słuchawkami. Profit :)
  • Odpowiedz
@Synekdocha: wyżej pisałem :)
Jak mam iść na uczelnię (budzik) to słabiej je wtykam w ucho, że lekko wystają (czasem jeden wypadnie) przez co bez problemu słyszę budzik.

@bodzi_dzwunik: ciekawy kształt. I nawet taniej wyjdzie niż kupowanie 15 sztuk osobno. Jak obecne się skończą to na tamte rzucę okiem.

@cierpkiezale: @cierpkiezale: ciężko mi stwierdzić jak się wierce. Alr chyba bardzo, bo zawsze ale to zawsze mam skopane prześcieradło... Najpierw na łóżku, a teraz na amerykance. O dziwo zawsze na prawą stronę.
  • Odpowiedz
@Atexor: takie stopery v2.0, poletzam

Substancja ta jest kompozycją złożoną z różnych wosków i wypełniacza (wata bawełniano-wiskozowa). Pod wpływem ciepła mięknie i daje się łatwo kształtować.
  • Odpowiedz
@Schabovy: Miałem te woskowe i jakoś mi nie pasowały. Mniej wygodne i nie tak skuteczne w tłumieniu hałasu.
Może źle wkładałeś te piankowe, że ci wypadają? Trzeba złapać ucho mniej więcej w połowie i pociągnąć je w tył i trochę do góry i wtedy włożyć stoper. Po puszczeniu ucha zobaczysz, że siedzi głęboko i pewnie. Nie ma szans, że wypadną.

Zobacz sobie ten instruktaż. Jakoś nie chce mi się wierzyć,
bodzi_dzwunik - @Schabovy: Miałem te woskowe i jakoś mi nie pasowały. Mniej wygodne i...
  • Odpowiedz
@bodzi_dzwunik: ja tam z uchem nie kombinuję. Po prostu robię rolkę ze stopera, daję do ucha gdzie się rozszerza.

Jeśli te sreberkowe to są woskowe (jak plastelina) to mi także nie pasowały. Niby dobre tłumienie ale nie mogłem się do nich przyzwyczaić. Dziwne uczucie - tak jakbym ucha z rok nie czyścił i miał w środku nie wiadomo ile wosku. Przy gąbkowych tego nie było.

PS. Brakuje atencyjnego plusa od
  • Odpowiedz