Wpis z mikrobloga

Daleki byłem od generalizowania, ale potwierdza się to co już kiedyś tu pisałem. Mieszkam niedaleko #warszawa, korzystam z #tinder od roku i w tym czasie zaledwie kilkanaście matchy, z których mało który #rozowypasek odpisywał. Kiedy zaś pojechałem do #wroclaw na jeden dzień od razu 3 matche, na dodatek same do mnie napisały i były bardzo otwarte na kontakt. Teraz znowu, 3 dni w #cieszyn i 5 matchow. Chyba naprawdę coś w tym jest, że #rozowepaski ze stolicy sa bardziej wybredne.

#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow #oswiadczeniezdupy #tfwnogf
  • 15
@Ten_tego: Wracając ostatnio nocnym autobusem w Warszawie miałem okazję, chcąc nie chcąc, obserwować #rozowypasek machającego palcem w #tinder. Prawdę mówiąc nie bardzo orientuję się w typowych zwyczajach użytkowników tej aplikacji, ale różowa przefrunęła w ciągu dziesięciu minut przez profile kilkuset użytkowników zatrzymując się tylko dwa raz (raz na profilu gościa z Mercedesem w tle ͡° ͜ʖ ͡° ) i wszystkie odrzucała. Więc być może jest coś na
@chalcymedes: to jest dość mało angażujące i niezobowiązujące, wiec można tak robić, sporo osób przeciąga wszystkich w prawo bez większego namysłu, licząc ze ktoś odpisze. Ale widać co ja zainteresowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ten_tego: Niestety, mieszkam w wawie i muszę potwierdzić. Dziewczyny są mega wybredne. Jedyne co mogę doradzić na warszawskie dziewczyny to dbać o sylwetkę, robić pieniądze i wyglądać jak najmodniej, trzeba mieć na sobie metki modnych marek i jeździć dobrym autem. Nie wiem z czego to wynika, ale to najbardziej działa na dziewczyny ze stolicy, trzeba być modnym i wylansowanym.
@Gaki1992: no wiesz, Ameryki nie odkrywasz i myślę że i tak i tak trzeba o siebie dbać i jak jest się człowiekiem gównem bez zainteresowań i zaniedbanym to nie ma się szans na nic(no chyba że ktoś samemu poda sobie hehe pomocną dłoń ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Ale fakt, że ich wymagania są strasznie zawyżone i bardzo często mają jeszcze kija w dupie
@Ten_tego: W Siedlcach i Białej podlaskiej jest podobnie. Od pół roku dołuję się, że jestem brzydal, a jedna wycieczka w inny rejon Polski i zaraz kilka par, chętnie piszą, nawet z jedną spotkałem się (z najbrzydszą z całej stawki bo okazała się grubym paszczurem, ale #!$%@?, chociaż sobie porozmawialiśmy).