Wpis z mikrobloga

@Juztisia: mam tak samo xD nie znam odpowiedzi ale będę teraz eksperymentował ze sposobami na rozwiązanie tego szitu. Póki co zauważyłem pewną prawidłowość -> małe kawałki kurczaka w sosie nie jebią. Tylko te większe mają ten problem.
@Duno @Juztisia @ertrzytrzyjeden @Jaqodka

Mały research w necie i mam takie info:
Po pierwsze -> nie wszyscy to czują, po prostu niektórzy są bardziej wrażliwi. No ale to nas nie satysfakcjonuje bo skoro zmienia smak to coś w kurczaku też się zmienia i temu trzeba zapobiec.

It's a combination of lipid degradation and lipid oxidation. Aldehydes and ketones are cleavage products from oxidized fatty acids and are associated with the bitter-ish
Kurła odkopuję ten temat. XD Jestem juz taka rozwścieczona... wszystkiego próbowałam i nic nie działa (zalewałam sosami, zamykałam w pudełku, odcinane były wszystkie te białe gówna). Kurczak nadal ma dziwny posmak. :/ Wczoraj robiłam chinszczyznę... nawet dobrze wystygnąć nie zdążyła... a ja sobie jej nałożyłam i już wyczuwałam ten posmak. To mi się z takim zmokłym psem kojarzy. Smakuje tak jak pachnie zmokły psior. XDDDD Co najlepsze, u moich rodziców w niemczech