Wpis z mikrobloga

Psy to jednak mądre stworzenia. Wczoraj zaginął starszy mężczyzna chory na Alzheimera. Zaczęły się poszukiwania. Kilka godzin później (albo kilkanaście, nie jest to podane dokładnie) mężczyznę znaleziono leżącego na wznak w potoku. Ratowników doprowadził do niego jego pies! "Po godz. 16:00 dostaliśmy informację, że znaleziono czworonoga, który może należeć do poszukiwanego. Jak się okazało, cocker spaniel dotarł do najbliższego domu i zaczął zwracać na siebie uwagę ludzi. Potem doprowadził nas do 70-latka"
#psy #bielskobiala #czechowice #truestory historia niczym z filmu więc też #coolstory
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AjKenFlaj: Ciężko o głupsze (roztrzepane i postrzelone) psy jak cocker spaniele, strasznie trudne do ułożenia, potrafią pobiec za kotem, kurą, czymkolwiek. Ma się wrażenie, że mają człowieka centralnie w dupie (zaobserwowałem i rozmawiałem z właścicielami, których pewnie też być może była spora wina). Podobnie setery irlandzkie, to pewnie przypadek, że te i te rude :)
  • Odpowiedz
@choleryk: Miałem Cockera Spaniela - może i byłby taki jak mówisz, ale mój ojciec go porządnie wyszkolił, tak jak mówisz zachowywał się tylko jako szczeniak. Niestety dopadł go rak 6 lat temu i nie ma go już ;/
  • Odpowiedz
Ma się wrażenie, że mają człowieka centralnie w dupie


@choleryk: One słuchają jedynie ludzi z "charakterem" I jak nie pokażesz że to Ty rządzisz to mają Cię w głębokim poważaniu, taka charakterna wersja jamnika - często słuchają jednej osoby w domu - tej rządzącej
  • Odpowiedz