Wpis z mikrobloga

Panowie, potrzebuję szybko kupić #smartfon i potrzebuję porady dotyczącej wyboru modelu. Czego potrzebuję:

1. Cena około 600zł. No maks 650 o ile opłaca się dopłacać.
2. Fabrycznie nowy. Aukcje lombardów z ich "nieużywanymi" telefonami odpadają.
3. Dostępny w Polsce. Aliexpress i aukcje Allegro z wysyłką z Hongkongu odpadają. Najlepiej do zamówienia, w którymś z dużych sklepów internetowych.
4. Android.
5. Przy zachowaniu tych warunków jak najlepsza wydajność i jakość.

Z góry dziękuję za pomoc.

#telefony #android #smartfon #cokupic #pytanie #telefon
  • 13
@farbadookienn: Wszelakie chińczyki odpadają. Telefon musi mieć obsługę gwarancyjną u nas w kraju.
Wiem, że to mit i wiem, że chińczyk w tej cenie będzie o głowę bardziej wydajny, ale to telefon nie dla mnie i takie dostałem warunki.
@alquere: A jak jest z gwarancją?
@gobi12: gwarancje standardowo masz na rok, za 20zł dokupujesz kolejny rok. Serwis w Polsce realizowany jest przez www.miuipolska.pl wejdz na stronę i poczytaj warunki. Sam kupowałem 2szt. Redmi2 1GB 3miesiące temu do dzisiaj żadnych problemów, bateria z dwoma aktywnymi kartami sim trzyma ok 2 dni.
@gobi12:Osobiście przy wyborze telefonów często kieruję się testami smartfonów na tabletradar.pl , mają tam trochę inne spojrzenie na testy wydaje mi się że bardziej obiektywne. Są też rankingi popularności z podziałem na kategorie cenowe co znacznie ułatwia poszukiwania dobrego sprzętu