Wpis z mikrobloga

Ponad 5 sekund się czeka na samo źródło. Zobacz jaki serwer ma load. Jeżeli OK, to może zapytanie do bazy się tak długo wykonuje.
  • Odpowiedz
@silon: no to duzo nie masz. nie wyczki.

jesli nie wtyczki to motyw. przelacz na kilka sekund na standardoy twenty* i zobacz czy tez jest wolno

widze tez ze przy kazdym ladowaniu, w tle dociagany jest artykul ajaxem. zupelnie niepotrzebnie a zajmuje 0.5 sekundy
  • Odpowiedz
@Hypnotoad: @R4Fi: @konradk: Dzięki Panowie za wszelaką pomoc, zacząłem wyłączać elementy po kolei i okazało się, że APIFacebooka które dostarcza mi ilość likeów posta robi to tak wolno. #!$%@? Facebook, gdyby nie Messanger już dawno bym usunął konto :P
  • Odpowiedz
@Jurigag: W ogóle cały Facebook ledwo działa. To, że ładuje sie jak linkinpark.pl przed ostatnią zmianą to nic ale ostatnio częstym zjawiskiem u mnie jest wyświetlanie się 2 postów na tablicy i muszę doładowywać przyciskiem "Zobacz więcej" a na pasku z listą kontaktów nie ma wszystkich osób dostępnych (chociaż mam 20 znajomych i wszyscy by się zmieścili) i podobna sytuacja z paskiem kontaktów, gdzie nie wyświetla się nikt oprócz grup
  • Odpowiedz