Wpis z mikrobloga

Któryś z mireczków pracuje sezonowo za granicą? #niemcy #holandia #belgia
Zostałem zrobiony w #!$%@?, 9 miesięcy temu zacząłem gadać z siostrą mojego przyjaciela i z przyjacielem którzy mieli mi ogarnąć robote na wakacje. Byłem tak zawzięty że byłem gotowy pracować po 14h dziennie w szklarni.
Gadaliśmy o tym mniej wiecej co 2 tygodnie przez cały okres czasu. Przez ostatni miesiąc nie odzywa się ani jego siostra ani on. !!!!!!!! CO ZA LUDZIE NIE MOGLI NAPISAĆ ŻE NIE WYPALI TYLKO WALIĆ W #!$%@? I UDAWAĆ ŻE NIC NIE PISZE?
#gorzkiezale #praca #zycietoniebajka ##!$%@? #zalesie #pieniadze #jakzyc

  • 30
@Pawciosl: nie bój się mi chrzestna 2 razy załatwiała robotę raz w Irlandii (jak doszło co do czego to udawała jakby nigdy nie było tematu), raz w Polsce u kolegi w hostelu - miałem za słabe CV :D (zajebista wymówka swoją drogą - załatwiaj po znajomości robotę dla człowieka zaraz po licem u znajomego, wymagaj CV, wkręcaj że słabe i nie ma pracy, serio jakie trzeba mieć wymagania do pracy w
@Pawciosl: Niestety u mnie robota już się kończy. Powiem Ci, że w szklarni to byś nie dał rady przerobić 14 godzin, max to 8. Jeśli robiłbyś po 12, to po którymś dniu byś w końcu padł.
Taka mała rada, jak szukasz roboty za granicą to tylko poprzez rodzinę, bo wtedy masz pewność, że dostaniesz cały hajs itp.
Jak nikt się do Ciebie nie odezwie, to szukaj przez agencję, ale wtedy będziesz
@hacerking: Chodzi o to że mam rodzinę tak #!$%@?ą że nawet mi się z nimi gadać nie chce. Mieszkam sam z siostrą rodziców, nie mam. Długa historia. Miałem mieć robotę w szklarni po 8h i poźniej na pakowanie tego wszystkiego. WSZYSTKO POSZŁOI SIĘ #!$%@?Ć! #!$%@? mać
@Pawciosl: jak sie u mnie ułoży to pod koniec lipca dam Ci znać jeśli dalej będziesz szukał czegoś. Waruneki są dwa: komunikatywny angielski i uprawnuenia na wózek widłowy - prawdopodobnie. Praca w Antwerpia