Wpis z mikrobloga

@Fenxo: a jaki to wydział?
@KostekZgubina: mógłbyś tak ogólnie opowiedzieć co było na pierwszym roku? Mechanika, programowanie, matma, fizyka? Czego było najwięcej? Jak wrażenia?
W życiu chyba nie podejmowalem tak trudnej decyzji.. informatyka, czy AiR, informatyka, czy AiR.. Na informatyce boje się żeby się nie zanudzic, a na AiRze boje się żeby jednak nie znudziła mi się mechanika i elektronika.. Żebym później nie żałował ze mogłem być wypokowym programistą >15k
@droptable:

Pierwszy semestr:
Zapychacze:
Wlasnosc intelektualna i prawo autorskie - ja mialem wyklad z taką prawniczką, bardzo fajna babka. Mówiła, że na koniec bedzie kolos, a koniec końców, jako że byliśmy w miare rozmowną grupą (w miare rzeczowa dyskusja na wykladzie) to wszystkim postawila co najmniej trójki/czworki w zależności od obecności, dla tych co chcieli więcej było jakieś dodatkowe zadanie.

Etyka inżynierska - kurs przez internet - co jakis czas były
@janusznowak01:
Warszawa jest jednak sporo większa, więc nawet jak korki byłyby takie same, to można dłużej jechać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do wjazdu - obwodnica Raszyna ma być gotowa pod koniec roku i prace idą sprawnie. Teraz jest gorzej niż zazwyczaj, ale niedługo powinno być całkiem elegancko.

Też dużo zależy dokąd się jedzie. Są miejsca, gdzie jest bardzo ciężko, są miejsca gdzie niemal w ogóle
@janusznowak01:
No tak - ale Wrocław też jest powierzchniowo dwa razy mniejszy, więc normalne jest, że przy tych samych korkach to wyjdzie 1,5h :)
Co do korków to pamiętam to, co się działo na Kochanowskiego przy remoncie mostu Szczytnickiego. to było ciężkie półtora roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wg grafiki z tej strony dla Wrocławia i Warszawy są obecnie podobne wartości: http://korki.trojmiasto.pl/Gdansk-najmniej-zakorkowanym-duzym-miastem-w-Polsce-n88330.html