Wpis z mikrobloga

@droptable: To miasto i to miasto, oba mają swoje plusy i minusy. Lepiej porównuj konkretne aspekty życia w danym mieście i sprawdź na czym Ci bardziej zależy. Akurat w przypadku uczelni to zdaje się, że PWR faktycznie jest lepszym wyborem niż PW, ale to tylko z opinii mogę powiedzieć.
  • Odpowiedz
@droptable: jak dla mnie, mniejsze stezenie #!$%@? na metr kwadratowy. ile razy bym nie byl w wawie, to co sie dzieje na tym placu przy wyjsciu z metra w centrum... (patelnia to sie chyba zwie)
  • Odpowiedz
@droptable: Powiem tak, we Wrocławiu spotkasz imo fajnejszy klimat oraz towarzystwo. (Mieszkam we Wro już 5 rok, siostra studiuje w WaWie, a najlepszy kumpel w Krk - także mam co nieco porównania) Bądź co bądź, Warszafka ściąga ludzi o określonej mentalności, co szczególnie widać jeśli porówna się znajomych z SGH i WSB.

Co do uczelni, jest dobrze. Zarówno w PW jak i PWR działają koła naukowe i biorą udział w konkursach,
  • Odpowiedz
@droptable: Wrocław jest ładny i jeżeli można tak rzec "bardziej przyjazny". W Warszawie za to większe możliwości praktycznie wszędzie. Nic mi natomiast nie wiadomo jakoby pwr miało być lepsze od pw :D
  • Odpowiedz
@droptable:
Wrocław jest bardziej studencki, Warszawa korporacyjna. We Wrocławiu życie spokojniejsze, w Warszawie lepsza kasa. Ludzie są spoko i tu i tam. Komunikacja miejska lepsza w Warszawie, zieleń we Wrocławiu. Z Wrocławia bliżej do gór, z Warszawy nad jeziora. Korki podobne.
Zależy co lubisz. Mieszkałem w obu miastach, w obu mi się dobrze żyło/żyje.
  • Odpowiedz