Wpis z mikrobloga

@slowikowna: byłem kiedyś parę razy nad Polskim morzem w lato. Najlepiej się czułem w Kątach Rybackich, ale ogólnie to Polskie morze tylko wiosna, jesienią i zimą.
@slowikowna: Na spokojny wypoczynek polecam Kołobrzeg. Wracam tam każdego roku. Zawsze na Portową. Blisko do morza, z jednej strony park, z drugiej centrum na wyciągnięcie ręki. W części z deptakiem zawsze coś się dzieje, są koncerty, pokazy i miasto tętni życiem. Im dalej od morza, tym spokojniej. Wielokrotnie wracałam tam późną nocą, albo siedziałam do rana przed kwaterą. Bezpiecznie, można złapać oddech, a przy tym nawdychać się porządnego powietrza. :) Osobiście
@slowikowna: W Łebie niestety nie pomogę, bo tam jeździłam na obozy, więc nie organizowałam sobie noclegów. Co do Kołobrzegu: polecam całą dzielnicę Portowa - generalnie tę część miasta, gdzie ona się znajduje, bo tutaj jest wszystko w jednym miejscu. Żeby tutaj nie handlować adresami, wyślę Ci na pw sprawdzone przeze mnie noclegi. :)
Jak dla mnie to:
Jeśli chcesz się pobawić to Mielno/Mrzeżyno/Władysławowo,
jeśli chcesz odpocząć w spokoju to Kołobrzeg/Hel,
generalnie raz byłem w Krynicy Morskiej i było bardzo fajnie, w dodatku woda tam dość ciepła w porównaniu np. do Kołobrzegu :P

@slowikowna:
@slowikowna: ja wybieram się do Łeby byłem tam dawno co mi utkwiło w pamięci to oczywiście wydmy teraz jade troche poszaleć, 3 lata temu byłem w Unieściu-Mielno też polecam można dobrze sie zabawić :)
@majhsz: Jak mozesz to tez bym prosił o pw, bo sie z rodzina na urlop chce wybrac nad morze chociaż na dwa - trzy dni a z Kołobrzegiem mam dobre wspomnienia. Pozdrawiam :-)
@slowikowna: Łeba jest spoko. Fajne plaże i jak woda za zimna to jeziorko z cieplejszą wodą blisko. Kąpałem się w morzu, ale było zimno, to hyc do auta i nad jeziorko. Tak więc perspektywa bliskości innego "bajorka" z wodą jest dobra. Co do noclegów to się nie znam, ale się wypowiem: kimaliśmy na plaży (między kocykami) i w namiocie (postawiony w krzokach, bo cebula mocna xD wtedy byłem biednym uczniem ;P
@slowikowna: Polecam Międzyzdroje. Gdzieś na wyspie Wolin organizowane są zloty wikingów, rycerstwa, obok w Świnoujściu do zwiedzenia fort Gerharda wraz ze stanowiskami rakiet V1 i V2. Plażą Międzyzdroje-Świnoujście jest 8 km, ale jeśli wpadniesz na pomysł przejścia dystansu piechotą to polecam, byleby wyjść rano (nie dość, że wschód słońca ładny, to upał nie zamęcza, bo wysiłkowo te 8 km na piasku to jak 16 chodnikiem).