Wpis z mikrobloga

Co do tego całego #lgbt które ostatnio jest popularne na wypoku mam tylko tyle do powiedzenia:
Homoseksualizm to choroba, pozdrawiam.

  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kliko: sęk w tym, że nie chodzi o geny, tylko ich aktywację epimarkerami, chociażby w rejonie, u mężczyzn, genu Xq28, związaną z nieprawidłowościami w gospodarce hormonalnej. Badania są bardzo nowe, ale powoli idą do przodu.
  • Odpowiedz
@Vaster: już o tym pisalem w jakimś poście. Freud mówił że bycie homo dendro czy jakieś inne otaku to nie choroba tylko kwestia gustu, ale nie powinno też być powodem do dumy. Można się z tym zgadzać albo nie, ale coś w tym jest
  • Odpowiedz
bycie leworęcznym i praworęcznym można ukierunkować u dziecka. Ma wprawdzie predyspozycje ale to o niczym nie świadczy.

@wloszczyn: Nie wolno, to może przynieść straszne konsekwencje, nawet po latach.
I nie ma tego co porównywać ze zboczeniami.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: no elo, byłem leworęczny, jestem praworęczny (chociaż lewa z jakiegoś powodu nadal jest lepsza przy czynnościach czysto siłowych). Rodzice chcieli mi oszczędzić problemów - z pisaniem lewą ręką chociażby, udało się.

@Martellus: bardzo dziękuję, tego mi było potrzeba. Na zdrowy rozsądek, z moją okrojoną wiedzą byłem pewien, że to wynik jakichś zaburzeń, ale nie miałem informacji dających się sformułować w sensowny argument. Pozdrawiam zwolennika szeroko rozumianego postępu
  • Odpowiedz