Wpis z mikrobloga

@elektryczny_mariusz: Zobaczymy. Mój minus to praktycznie zerowe doświadczenie w branży. Plus to taki, że mówię praktycznie w 5 językach :P No i studia w Niemczech to raczej pozytywna sprawa. Poza tym szybko się uczę, więc niech nie przesadzają i mnie biorą do roboty ;__;
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: Nie no ja bym bardziej chciała popracować właśnie ze statystyką, analizą danych itp... Ale muszę się jeszcze wielu rzeczy nauczyć, bo jedynie studia nie dają całej wiedzy. Chciałabym na kilka miesięcy iść do pracy jakiejś czy nawet na staż i się podszkolić w tym.
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: Nie no mówię o mojej pracy magisterskiej. Chociaż nie wiem co to z tego wyjdzie i czy w ogóle jakieś wyniki mi z tego wyjdą dobre. Ważne, żebym miała wystarczająco do zrobienia testów. Dobrze, że to nie jakaś ankieta jak zwykle to bywa, bo bym musiała mieć z minimum 300 obserwacji XD
  • Odpowiedz
@elektryczny_mariusz: Tylko, że jak to mój promotor powiedział, ja będę badać takie hipotezy, że nie szkodzi, jeżeli mało obserwacji. Ja też nie jestem fanką małych populacji, ale co zrobisz. Najprawdopodobniej wyniki nie będą poniżej tam 5% istotności, ale to badanie samo w sobie jest mało spotykane. Więc nawet jeżeli wyniki nie będą statystycznie istotne, ale wyjdzie ciekawy wynik to zawsze można powtórzyć to badanie w bardziej profesjonalnych warunkach. Ale kto
  • Odpowiedz