Wpis z mikrobloga

@Polska4Ever: O ile zbożową aferę rozumiałem, tę za kosmonautę też, tak tym razem moim zdaniem afera z dupy.

Nie można napisać muzułmańskie #!$%@? w tytule, bo nie każdy muzułmanin morduje ludzi. To tak jakby napisać katolickie #!$%@? mordują niemowlęta uderzając nimi o próg i później udają porwanie i podać przykład matki Madzi.

Byłby inny tytuł byłoby inaczej. Byłby tytuł "#!$%@? z ISIS" i nie miałbym osobiście obiekcji (chociaż za same #!$%@?
@kupuje_bulki_w_almie: zobacz komentarz @Mordeusz. Jakis gimbus wrzucil film o tym jak ISIS zabijają ludzi topiąc ich w klatce. Byłoby moze jeszcze spoko, ale w tytule dał "Muzułumańskie #!$%@?" za co w realu z urzędu sprawa trafia do prokuratora (Mordeusz wyłożył mniej wiecej czemu tak). Moderacja wiec usunela, a gimbodebile uznali ze to skandal ze ktos pilnuje prawa.
@Polska4Ever: "Afera" z ISIS zaczęła się wczoraj wieczorem.
Jak się skończy? Pewnie tak jak zawsze, powrzucają sobie kozy pół dnia albo dzień, aż im się znudzi, i wykop wróci do tego, co na tej patologii uchodzi za normalność.
Jest godzina 10 rano, a już niektórzy #!$%@? dostają.
To kto tu jest podczłowiekiem? Paru godzin bez Wykopu wytrzymać nie możecie?
Ledwo wstaliście, i już histerię nakręcacie, przeżywacie jak żaba okres, bo ktoś
@kw401: czarnolistowanie za generalizujące stwierdzenie, że jakaś cała nacja, religia czy cokolwiek innego to #!$%@?, jest jak najbardziej ok. Koleś albo jest zakutą pałą, albo nie skończył 14 lat (albo jedno drugie). Nie mam potrzeby z kimś takim mieć jakikolwiek kontaktów i nie czuję by kiedykolwiek odostępnił tu cokolwiek, co by mnie interesowało (35lvl here)