Wpis z mikrobloga

https://wspieram.to/hejtoholik?utm_source=fanpage-mentalway&utm_medium=fb&utm_campaign=hejtoholik

pytam się, jak można być aż tak głupim żeby za to płacić? koleś uzbierał 600 000 na "walkę z hejtem". oczywiście nie od dzisiaj wiadomo, że coaching i te wszystkie wykłady motywujące to dobre ruchanie w dupę, ale zacząłem trochę o tym czytać i aż zdębiałem, nie spodziewałem się, że debilu jest aż tylu... 4-dniowe "szkolenie" - 5000 złotych, temat: "Naucz się zarządzać JEDNYM kluczowym czynnikiem, aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał, zwiększyć własną efektywność i podnieść jakość swojego życia.". obejrzałem kilka wykładów tych wszystkich kołczerów. Muszę przyznać, jestem pod wrażeniem ich charyzmy i psychologicznego rozgrywania ludzi. Przez godzinę czy dwie potrafią mówić to samo na wiele sposobów, nawet każdy z nich działa według pewnych schematów, najczęstszy to chyba zapisywanie różnych liczb na tablicach papierowych, nie wiem co to ma na celu dokładnie, ale pewnie przykuwa uwagę baranów z widowni. aż chciałoby się rzuć studia i zostać kołczem, jeden wykład i jestem milionerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#coaching #samorozwoj #hejt #hejting #beka #bekazpodludzi
  • 1