Wpis z mikrobloga

@Eustachiusz: dude pls. Nie przeczytasz nawet 10% tego papieru. Mam nadzieje, że Ci przejdzie, bo na dalszych latach jest 4x więcej przedmiotów rocznie. Ludzie przejeżdżali przez anatomię na Skawinie + Piruchowej i śmiali się w twarz tym, co kupili całego Bochenka, 3 atlasy i bóg wie co jeszcze.
@Eustachiusz: O chłopie... Ty to kolekcjonujesz? Czy jak? Bo uwierzę, że przeczytałeś całego Bochenka, Pituchową i Skawinny do tego przerobiłeś 3 atlasy i pewnie jeszcze jakieś szpilki do tego. A tego szczeklika do egzaminu to się pozbądź, bo już ma prawie 10 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dark_Lord_22: Bochenek i Pituchowa mają niezłe smaczki w sobie. Janina wspomina, że plamy z nasienia są trudne do usunięcia z ubrań bawełnianych, a Adam w którymś tomie podaje, że kiedyś dziewictwo kobiet sprawdzano przez porównywanie rozmiaru tarczycy wybranki przed i po stosunku (rzekomo miała się powiększać) ( )
Ok, widzę, że #gownoburza więc tłumaczę:
-część z książek (np Bochenki)czytało się w całości i to nie raz
-niektóre (jak Zaremba) wypożyczyłem, bo na forach i innych takich pisali, że się przydaje - jak mam coś za darmo z biblioteki to mogę wypożyczyć - a nie używałem
-wierzcie lub nie, ale z patofizjologii kazali nam czytać niektóre rzeczy ze Szczeklika, poza tym dużo lepiej mi się z niego uczyło niż np z