Wpis z mikrobloga

@rss: to naprawde nic dziwnego, ja sie uczylem ze skawin (od deski do deski), z bochenka (doczytywalem) a OUN z golaba
40 stron:dd sory ale to nie ta bajka

I nie, nie ma jednej publikacji ktora by wszedzie obowiazywala - informacje w tych ksiazkach to nke sa truizmy, jeden profesor woli z tej ksiazki, drugi z innej a trzeci pofa swoja wersje zfarzen na wykladzie i tak sie trzeba nauczyc
I nie, nie ma jednej publikacji ktora by wszedzie obowiazywala - informacje w tych ksiazkach to nke sa truizmy, jeden profesor woli z tej ksiazki, drugi z innej a trzeci pofa swoja wersje zfarzen na wykladzie i tak sie trzeba nauczyc


@Tensa: cóż, na innych kierunkach/uczelniach wykładowca po prostu pisze wtedy sam taką książkę i dodatkowo na niej zarabia. Nie wiedziałem, że gdzieś stanowi to aż taki problem. ;)
@tomekwl3: kupowanie pituchowej i bochenka jest bezsensowne, ville tez tam na doczepke lezy bo to do matury moglo co najwyzej sie przydac
Nie wiem co tam na gorze na zdjeciu jest ale mysle, ze jakbym zebral swoje rzeczy z 1 roku razem z wykladami, prelekcjami i gieldami ktorych mam 3 pelne segregatory to wyszlaby podobna sterta.
No, moze troche mniejsza:) tak z 80% tego co na zdjeciu
@Tensa: nie zapomnij o Grayu ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mój zestaw anatomiczny - przyznaj, że nie robi już takiego wrażenia. Zwróć uwagę że kolega nie umieścił tutaj źródeł "pozaliterackich". Jasne, mógłbym tutaj umieścić stos zbindowanych wykładów - ale po co, skoro on tego nie zrobił?

To niebieskie na drugim zdjęciu to stare wydanie Konturka? Serio - potrzebny jest wówczas duży Traczyk? Przebrnięcie przez oba podręczniki jest
Pobierz
źródło: comment_6PtQ9iSaHeAT6Yp2lI4vIMQt5hiBbUP0.jpg
@tomekwl3: a ja wiem, moze w tych zeszytach na gorze sobie cos notowal:)
Zdjecia nie moge zrobic ale moj zestaw to byly 3 tomy sobotty, skawiny i bochenki
A z graya tylko klinike doczytywalem w pdfie
@Tensa: pewnie pisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wkurza mnie zwyczajnie takie gadanie. wszyscy wiemy że na początku roku nakupujemy, nawypożyczamy, nakserujemy a później sami nie wiemy co jest na półkach i korzystamy z jednego / dwóch źródeł (a najczęściej i tak z tego bardziej zwięzłego)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest mordor ale zdjęcia tego nie obrazują.
@rss: > @WojciechG: no właśnie do tego zmierzam: ludzie często piszą "patrz jakie trudne studia, ile książek", a w sumie przeczytali z nich w sumie może 40 stron. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No 40 stron to akurat nie wystarczy na jedne zajęcia. Ale fakt, OP wrzuca po kilka największych książek na rynku z jednego przedmiotu i dużą internę Szczeklika, która na pewno nie jest potrzebna na
@Eustachiusz: czym się chwalisz? Że wypożyczyłeś/kupiłeś kilka książek? Praktycznie każde studia wymagają tylu książek. Tylko z każdej książki wyciąga się tylko część informacji. Budownictwo, automatyki, mechaniki itd. W każdych z tych studiów jeden przedmiot może wymagac przejrzenia i skorzystania z 5-10 książek. Żeby zaliczyć uczciwie niektóre przedmioty trzeba przeczytać 3-4 książki, przejrzeć 10, do tego przejrzec kilkaset stron internetowych.
Każda osoba po studich która NAPRAWDĘ studiowała na widok tylu książek nawet