Wpis z mikrobloga

@mkarweta: Marzy Ci się fajne, sportowe auto, kasa nie jest problemem, ale zasrałeś i masz gówniaka albo dwóch, ewentualnie potrzebujesz czasem przewieźć więcej niż jedne zwłoki to bierzesz właśnie kombi.

Inna sprawa, że te sportowe kombi niektórym się podobają (np. mi) i powiedziałbym nawet, że to #popularnaopinia
h.....n - @mkarweta: Marzy Ci się fajne, sportowe auto, kasa nie jest problemem, ale ...

źródło: comment_YROgfDxBTPO1aPL0kp9Wdml6CFSFfeoB.jpg

Pobierz
@hajen: sportowe kombi jest jak pierdnięcie w towarzystwie. Niby spoko, ale w sumie to nie wypada. Albo kombi, albo sportowe. Jak stać Cię na auto za pół bańki to stać Cię rozdzielić tę kasę na dwa samochody: Skoda Octavia kombi (nówka około 120k cebulionów) i jakieś Audi TT albo inne gówno (pewnie do wyhaczenia za 400k cebulionów). Ale sportowe kombi? :/
@hajen: po mojemu to i tak chodzi o zabawę i przyjemność z jazdy. I najchętniej to bym zakupił replikę Jaguara E-Type. Nieważne, że nie jest jakiś zajebiście szybki, jest piękny i musi się doskonale prowadzić... I pieprzyć jakieś sportowe kombi.
@hajen: serio, nie rusza mnie prędkość w samochodach, a na jazdę na torze mnie nie stać. Gdybym miał do wyboru 200 km w mniej niż godzinę, albo 50 km po górskich, wąskich dróżkach w czasie ponad godzinę to bez wahania wybrałbym 50 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale 350Z ładne auto, powodzenia w dążeniu do celu :)


@SamiS: ładny to jest Jaguar E-Type (replika), albo Ferrari La Ferrari. A cała reszta to (w mojej ocenie) marne kopie gibona.