Wpis z mikrobloga

@reddin: Tak ciężko Ci pojąć, że miał pierszeństwo, a Ty mu się wpieprzasz z innego pasa ? Gość sam zauważył, ani przepraszam ani pocaluj mnie w dupe. Ludzie, którzy mają troche drogowej kultury wiedzą, że w takich sytuacjach puszcza się chociaż awaryjne, ale to już pisałem. Jak widać nie dociera.
  • Odpowiedz
Czy da się tam dalej jechać prosto? Bo ja chciałem jechać właśnie prosto, da się?


@reddin: no nie da się jechać prosto, stoi znak nakazu skrętu, do którego się nie zastosowałeś.
  • Odpowiedz
@reddin: oczywiscie, ze nie da sie, ale Ty nie rozrozniasz skrzyzowania od zwezenia i nawet przez mysl Ci nie przejdzie, ze sie mylisz


@su1ik: Ale gdzie ja się mylę? Czy zasada wpuszczania po jednym samochodzie przed siebie jest na tym skrzyżowaniu zła? Zamek to tylko zasada nie przepis, to tylko zwykła kultura pomagająca poruszać się po mieście i nie tylko. Tu świetnie się sprawdza, chyba, że trafiamy na
  • Odpowiedz
@reddin: weź rozróżniaj koniec pasa a zmianę kierunku jazdy pasa, jest koniec możliwości jazdy na wprost z tego pasa, ale nie ma czegoś takiego koniec pasa do jazdy na wprost i początek pasa do jazdy w prawo - to jest cały czas jeden pas tylko zmienia się kierunek jazdy


@bk88: Sam już się zamieszałeś w tym co piszesz.
  • Odpowiedz
@reddin: kultura - to jest akurat ta rzecz, której Ci zabrakło w całej sytuacji. Na drodze można wiele zrobić, szczególnie w korkach, ale kultura obowiązuje.


@kapuczino: Można dziękować, ale tylko temu któremu się to należy.
  • Odpowiedz
@reddin: juz to mowiles, zapetlasz cie kolezko. Ty przypadkiem nie chorujesz na ChAD? ryzykowne zachowania na drodze, przekonie o swojej wyzszosci, koniecznosc udowodnienia swojej racji...
  • Odpowiedz
@reddin: a znaki poziome?


@kapuczino: Znaki poziome musza być poparte znakami pionowymi, tam niema znaku zakazu, nakazu itd, tylko znak informujący, że dalej ten pas pozwala tylko na skręt w prawo. Jak chcemy jechać prosto to pas zmieniamy.
  • Odpowiedz
@reddin: juz to mowiles, zapetlasz cie kolezko. Ty przypadkiem nie chorujesz na ChAD? ryzykowne zachowania na drodze, przekonie o swojej wyzszosci, koniecznosc udowodnienia swojej racji...


@su1ik: Skup się na temacie dyskusji. Albo idź spędź czas bardziej produktywnie, np wpuść kogoś przed siebie nawet jak masz pierwszeństwo, aby podziękował i pojechał dalej, może on wpuści jutro ciebie?
  • Odpowiedz
@reddin: Ja wiem, że już domyślasz się, że się klasycznie w----------ś przed maskę, ale dla pewności: Twój pas się nie kończy, więc nie ma tam żadnego zamka. Twój pas idzie sobie w prawo, jak chcesz go zmienić to CZEKASZ, bez w----------a się. Kierunkowskazem możesz sobie migać 10 kilometrów, bo on Cię do niczego nie uprawnia, jest tylko informacją o zamiarze. Nie wpuścił Cię jeden samochód? Czekasz na następny. Któryś w
  • Odpowiedz
@reddin: wychodzi na to, ze masz zal bo Ci nikt d--y nie lize na drodze. moze koguta sobie zainstaluj to bedziesz uprzywilejowany


@su1ik: Nie mam żalu, mam tę sytuację w nosie, robię tyle kilometrów, że różne sytuacje drogowe spotykam i jestem w pewien sposób już znieczulony.
  • Odpowiedz
@martinez98: @reddin: czasami muszę również pracować i zarabiać dlatego nie odpisywałem, ale nie zmienia to faktu, że nadal czekam na przepisy prawne pokazujące, że dana sytuacja to jazda na zamek... czekam i jeszcze się nie doczekałem
  • Odpowiedz
Dobra dziewczyny kończę te czasochłonne dywagacje. Tak czy siak życzę wam i sobie, aby każdy kto może czasem wpuścił, a ten kto jest wpuszczony podziękował. Miło by było jak w ciasnych miastach i w pośpiechu znajdziemy te 10 s na uprzejmość.
Bo filmik trwa 54 s a sprawa mogła być zamknięta w 10. Ja osobiście nie mam problemu by komuś oddać swoje pierwszeństwo, bo to całkiem przyjemne uczucie. Na więcej nie odpowiadam,
  • Odpowiedz
a nie powinieneś mieć w nosie, patrz ile osób Cię przekonywuje, że się mylisz, a Ty trwasz nadal przy swoim i nie dasz sobie wytłumacz, wszyscy się mylą, a ja mam rację.


@bk88: Patrz ile osób ma zdanie podobne jak @reddin: Polska jest podzielona!

nie zmienia to faktu, że nadal czekam na przepisy prawne pokazujące, że dana sytuacja to jazda na zamek... czekam i jeszcze
  • Odpowiedz