Wpis z mikrobloga

@reddin: on tak samo myśli o tobie i tu akurat ma racje koleś który sie wpierdziela na cwaniaka przede mnie z prawoskrętu i jeszcze się rozpycha.


@pioter5: @magik-86: Jak by wszyscy tam stali na lewym pasie to sznur aut zablokował by główne skrzyżowanie w Gdańsku i była by wielka lipa. Są dwa pasy, korzystamy z dwóch pasów.
@reddin: Powiedz tak szczerze czy wiedziałeś że tam będzie prawoskręt czy byłeś tym faktem zaskoczony?
To trochę zmienia Twój obraz w moich oczach. Więc jak było?
@reddin: Daj sobie spokój z próbami tłumaczenia czegokolwiek wykopowej gimbazie. Przecież połowa tych wielkich speców, samochodem jedzie tylko wtedy jak ich mama wiezie do szkoły.
@reddin: Powiedz tak szczerze czy wiedziałeś że tam będzie prawoskręt czy byłeś tym faktem zaskoczony?

To trochę zmienia Twój obraz w moich oczach. Więc jak było?


@mayek: A jakie to ma znaczenie, nie wolno tam jechać? Wolno.
cała drama o to, że @reddin: księżniczka, oczekuje, że go wszyscy będą wpuszczać i będą ułatwiać zmianę pasa, wpierdzielił się na chama i go koleś #!$%@?ł


@bk88: Tak ciepło a Ty w golfie?
@reddin: Ma znaczenie. Jeśli wiedziałeś, że ten pas będzie służył do skrętu w prawo to mogłeś zjechać na lewo wcześniej. Oczywiście możesz liczyć na czyjś dobry gest i to że Cię wpuści ale nie upoważnia Cię to do wpychania się na chama.
I zrozum wreszcie że jazda na suwak tam nie obowiązywała. Jesteś chamem i prostakiem co udowodniłeś na końcu nagrania.
Trochę więcej krytycyzmu wobec swojej osoby życzę.
Dziękuję za uwagę
@reddin: Ma znaczenie. Jeśli wiedziałeś, że ten pas będzie służył do skrętu w prawo to mogłeś zjechać na lewo wcześniej. Oczywiście możesz liczyć na czyjś dobry gest i to że Cię wpuści ale nie upoważnia Cię to do wpychania się na chama.


Był to pas wyłączony z ruchu? Nie. Potem był dopiero do skrętu w prawo. Czyli można, nawet trzeba nim jechać by nie wydłużać korka.

I zrozum wreszcie że jazda
@reddin:

Był to pas wyłączony z ruchu? Nie. Potem był dopiero do skrętu w prawo. Czyli można, nawet trzeba nim jechać by nie wydłużać korka.


Tak, oczywiście że mogłeś jechać tym pasem. Ale nie możesz oczekiwać że ktoś na pewno Cię wpuści a tym bardziej nie mogłeś się wpychać na chama.
Suwak tam nie obowiązuje bo jakby wszyscy jechali na suwak to prawoskręt byłby zablokowany.
Suwak znajduje zastosowanie tylko w przypadku
Tak, oczywiście że mogłeś jechać tym pasem. Ale nie możesz oczekiwać że ktoś na pewno Cię wpuści a tym bardziej nie mogłeś się wpychać na chama.


Widać mogłem. Bo musiałem.

Suwak tam nie obowiązuje bo jakby wszyscy jechali na suwak to prawoskręt byłby zablokowany.


Nie byłby zablokowany bo w przypadku niewystępowania debili w golfach szybko i sprawnie wszystko by szło tak jak w przypadku 2 samochodów przede mną, widocznych na filmie.

Suwak
@reddin: Nadal nie kumasz albo udajesz debila żeby nie przyznać się do błędu.
Dla mnie sprawa wygląda tak: koleś mógł Cię wpuścić lub nie, był #!$%@? lub nie, ale to Ty się #!$%@?łeś na chama przed niego i to Ty jesteś tutaj winny.

Ludzie kulturę drogową już czas okazywać, to jest cywilizowany kraj a nie moskwa.

Dlatego postanowiłeś #!$%@?ć się przed kolesia i zajechać mu drogę a na zwrócenie uwagi zareagowałeś
@reddin: Nadal nie kumasz albo udajesz debila żeby nie przyznać się do błędu.

Dla mnie sprawa wygląda tak: koleś mógł Cię wpuścić lub nie, był #!$%@? lub nie, ale to Ty się #!$%@?łeś na chama przed niego i to Ty jesteś tutaj winny.


A #!$%@?łem się bo był #!$%@? i dostał lekcję jak należy się zachowywać jak ktoś ma włączony kierunek i jest w potrzebie zmiany pasa.

Dlatego postanowiłeś #!$%@?ć się