Wpis z mikrobloga

@reddin: Ty zmieniasz pas, Ty masz obowiązek ustąpić.


@Elitek: I światła w dzień trzeba mieć i pasy zapinać i nie palić w miejscach publicznych.
Jak się nie jest chamem drogowym to się wpuszcza zwłaszcza w mieście, ludzi którym się pas kończy, aby ruch upłynnić.
  • Odpowiedz
i nie rozmawiać przez telefon w czasie jazdy, podsumowując:


@bk88: Nie ma zakazu rozmowy przez telefon podczas prowadzenia samochodu.
  • Odpowiedz
Powiedz mi, gdzie tam był zamek? Jak dla mnie to #!$%@?łeś się, bo Tobie jako jedynemu pewnie się spieszyło


@BobBuilder: Skup się zielonko i poczytaj wpisy powyżej. Już wszystko zostało powiedziane.
  • Odpowiedz
@martinez98: To, że jestem "zielony" nie znaczy wcale, że nie znam się na kodeksie drogowym. Zgadza się wszystko zostało powiedziane. Wg mnie większa przewaga nad tym, że powinieneś pochylić czoła nad swoim błędem.
  • Odpowiedz
@reddin: Powiedz mi, gdzie tam był zamek? Jak dla mnie to #!$%@?łeś się, bo Tobie jako jedynemu pewnie się spieszyło.


@BobBuilder: Jakoś mondeo driver (widoczny na filmie) wiedział o co chodzi, tylko golfista z GTC nie załapał.
  • Odpowiedz
To, że jestem "zielony" nie znaczy wcale, że nie znam się na kodeksie drogowym. Zgadza się wszystko zostało powiedziane. Wg mnie większa przewaga nad tym, że powinieneś pochylić czoła nad swoim błędem.


@BobBuilder: Zdecydowanie świadczy, że jesteś tu świeży, nie czytałeś wypowiedzi wyżej i piszesz o moim błędzie, a to nie ja dodałem film. Wkleiłem wyżej podobne w Gdańsku miejsce gdzie jest nawet znak żeby jechać na zamek.
  • Odpowiedz
@reddin: nie no kolezko, nie ma co sie sadzic bo ta sytuacja nie ma nic wspolnego z jazda na zamek. po prostu chciales zmienic pas przed skrzyzowaniem i tyle. gosc z golfa zachowal sie po frajersku nie ustepujac w takiej sytuacji, co nei zmienia faktu, ze powinienes powiedziec mea culpa zamiast z siebie posmiewisko teraz robic
  • Odpowiedz
@reddin: nie no kolezko, nie ma co sie sadzic bo ta sytuacja nie ma nic wspolnego z jazda na zamek


@su1ik: Następny... ludzie prawo jazdy z chipsów powyjmowali.
Dwa pasy do jazdy na wprost, jeden się kończy, co ma zrobić kierowca z tego pasa? Zniknąć?
Nie, wlącza kierunek i zmienia pas. A kierowca na zajętym pasie który stoi w korku, powinien być normalny i po jednym samochodzie wpuszczać
  • Odpowiedz
@reddin: widze, ze ciezko ci to ogarnac... ten pas wcale sie nie konczyl tylko byl nakaz jazdy w prawo na skrzyzowaniu. Ty chciales jechac na wprost, wiec zmieniasz pas. nie masz pierwszenstwa i czekasz, az ktos Cie wpusci. oczywiscie, ze kulturalny kierowca wpuscilby Cie przed siebie, co nei zmienia faktu, ze masz teraz bezpodstawne pretensje. Powinien, ale nie musial slowo klucz.
jeszcze jazda na zamek rozni sie tym, ze jeden
  • Odpowiedz
@reddin: W Drogówce i innych takich programach było wiele przypadków, że ktoś zmieniał pas jak Ty:) I też uważali że można się tak #!$%@?ć komuś, zawsze dostawali mandat.
  • Odpowiedz
@reddin: no niby mógł... ale to Ty płaczesz i wrzucasz kolesia na YT mimo tego, że nie jest winny... to niestety Ty nie umiesz jeździć. Ściągnij ten filmik bo się ośmieszasz.


@nie_mam_czasu: Ja potrafię wpuścić kogoś przed siebie, jestem też w stanie komuś podarować pierwszeństwo aby ułatwić ruch na drodze w mieście. Ale widać jestem wyjątkowy.
  • Odpowiedz