Wpis z mikrobloga

Moja wypowiedź była bardzo stonowana i łagodna.

@reddin: #!$%@? to wcale nie jest stonowana i łagodna wypowiedź, tylko tekst buca, któremu się wydaje, że ma absolutną rację ( ͡° ʖ̯ ͡°) .

Jednym słowem spieprzyłeś sobie i komuś poranek. A wystarczyło tylko podziękować / przeprosić awaryjnymi. 3 sekundy, by mieć spokój na resztę dnia vs awantura i zepsuty dzień. I ty wybrałeś wersję drugą. A by
  • Odpowiedz
@reddin: centralnie w tył to jego, ale w momencie zmiany pasa jakby wyhaczył Cię w lewy róg z tyłu (jego prawy przód) to już niebardzo


@bk88: "Założymy" się?
  • Odpowiedz
@reddin: zamek to by był jak by twój pas sie kończył ale był przeznaczony do jazdy w lewo a nie w prawo, ominąłeś korek #!$%@?łeś sie. Jeszcze masz problem do gościa co stał w korku ze 10 minut. Jesteś lamus i masz kamerkę pewnie dajesz na psy. #!$%@?ć cię frajerze ( ͡º ͜ʖ͡º)


@eryk-polska: Niestety nie masz racji. Co już powyżej wiele razy
  • Odpowiedz
@reddin: #!$%@? to wcale nie jest stonowana i łagodna wypowiedź, tylko tekst buca, któremu się wydaje, że ma absolutną rację ( ͡° ʖ̯ ͡°) .

Jednym słowem spieprzyłeś sobie i komuś poranek. A wystarczyło tylko podziękować / przeprosić awaryjnymi. 3 sekundy, by mieć spokój na resztę dnia vs awantura i zepsuty dzień. I ty wybrałeś wersję drugą. A by było mało, jeszcze wrzuciłeś film do netu
  • Odpowiedz
@bk88: No skoro przyśpiesza i doprowadza do kolizji której mógł uniknąć... ze smutkiem muszę stwierdzić iż nie masz racji i przeraża mnie to, że możesz mieć prawo jazdy. Poza tym wiesz do czego może taka kolizja doprowadzić w mieście, zdajesz sobie #!$%@? sprawę?
  • Odpowiedz
@reddin: a kto mówi o przyśpieszaniu, niech jedzie ze stałą prędkością i delikatnie puknie, tłumacząc się, że niezauważył, tak czy siak ty mu wymusiłeś


@bk88: Ok zrób tak... zobaczysz, że dostaniesz mandat i wina będzie twoja (rysunek jest wiążący).
  • Odpowiedz
@reddin: czytajac komentarze wykopkow dochodze do wniosku ze na polskich drogach jeszcze dlugo sie nic nie zmieni, buractwo cwaniactwo i brak zrozumienia przepisow. To nie suwak, bo sie pas nie zweza? spojrzcie na ludzi przed nagrywajacym, bardzo pieknie zjechali nikt sie nie pchal i nie robil problemow.

Trzeba tak jezdzic zeby KAZDEMU sie jezdzilo plynnie, nie tylko sobie, razem z innymi kierowcami tworzycie calosc, jak jeden tryb zawali to cala
  • Odpowiedz
a dlaczego tak się uwziąłeś na tego golfiarza? może autem za nim jechał ktoś uprzejmiejszy? Tym bardziej, że golfiarz żadnego obowiązku wpuszczać nie miał.


@prawdziwek: Za golfiarzem i za mną jechały samochody i ten za golfem wpuścił tego za mną.
  • Odpowiedz
osobiście, jak chcę, żeby mnie wpuszczono daje kierunek i obserwuje czy robi mi odstęp, a nie ładuje się na chama "bo się nie doczekam". koniec, kropka, więcej się nie wypowiadam


@bk88: Jak się trafi na chama to nie wpuści. Trzeba wtedy zacząć szkolenie chama.
  • Odpowiedz