Wpis z mikrobloga

@reddin: widze, ze ciezko ci to ogarnac... ten pas wcale sie nie konczyl tylko byl nakaz jazdy w prawo na skrzyzowaniu.


@su1ik: Gdzie tam jest taki nakaz?! Ja widzę tam tylko znaki poziome na jezdni i znak pionowy oznaczający, że dalej pas na wprost będzie pasem do skrętu w prawo. Jesteś zagrożeniem na drodze.
  • Odpowiedz
@reddin: ale to Twoja dobra wola, a nie obowiązek. Ja też ludzi wpuszczam ale czasem już mam dosyć kiedy widzę jak mi się wszyscy #!$%@?ą przed maskę bo wydaje im się, że ich czas jest ważniejszy niż mój.
  • Odpowiedz
@reddin: ale to Twoja dobra wola, a nie obowiązek. Ja też ludzi wpuszczam ale czasem już mam dosyć kiedy widzę jak mi się wszyscy #!$%@?ą przed maskę bo wydaje im się, że ich czas jest ważniejszy niż mój.


@nie_mam_czasu: Wpuszczamy po jednym, tak działa "zamek"!
  • Odpowiedz
@reddin: Mógł nie wyhamować i Ci w dupę wjechać, wtedy miałbyś bulwers.


@Slowbro: A jeszcze mogło być tak, że tam mógł iść pijak a jak pijak to i złodziej, bo każdy pijak to złodziej.
  • Odpowiedz
@reddin: Źle mnie zrozumiałeś. Mam na myśli fakt, że gdyby zupełnie złośliwie wjechał Ci w dupę gdy wjechałeś na jego pas, to ciągle bagiety skasowałyby Ciebie jako winnego.
  • Odpowiedz
@reddin: Źle mnie zrozumiałeś. Mam na myśli fakt, że gdyby zupełnie złośliwie wjechał Ci w dupę gdy wjechałeś na jego pas, to ciągle bagiety skasowałyby Ciebie jako winnego.


@Slowbro: Czytasz co piszesz?
  • Odpowiedz
@reddin: nie prosze nie:(( ok przyznaje ci racje krolu zloty pas CI sie skonczy to mogles jechac


@su1ik: Napisałem, ze mogłem zmienić pas. Chodzi też o to, że kultura wymaga uprzejmości na drodze, której golfiście zabrakło a ja jego brak kultury zignorowałem.
  • Odpowiedz
W gwoli podsumowania. Bo widzę, że narosło wiele mitów. Sprawa jest banalna.
Mianowicie gość z golfa ma pierwszeństwo a ja nie napisałem, że go niema. Napisałem, że kultura jazdy na zamek mogła by mieć tu całkiem niezłe zastosowanie. Pas do jazdy na wprost zmiania się na ten do jazdy w prawo i gdzieś te samochody muszą się zmieścić aby jechać dalej na wprost. Jeśli mamy do dyspozycji wolny pas to z niego
  • Odpowiedz