Wpis z mikrobloga

na zamek to trochę na czym innym chyba polega? uciekałeś z pasa do skrętu w prawo... jakbyś nie wjechał to byś korkował skręt w prawo


@Maver87: Pas się kończył do jazdy na wprost i zaczynał do skrętu, nie widzę różnicy.
  • Odpowiedz
@reddin: no to jest bardzo duża różnica - tutaj nie ma mowy o żadnym zamku. Jakbyś się nie wcisnął to co byś zrobił? Dojechał do świateł i wrzucił kierunek w lewo? Szybko by cie strąbili...
  • Odpowiedz
no to jest bardzo duża różnica - tutaj nie ma mowy o żadnym zamku. Jakbyś się nie wcisnął to co byś zrobił? Dojechał do świateł i wrzucił kierunek w lewo? Szybko by cie strąbili...


@Maver87: Tak dojechał bym do końca i włączył kierunek, nikt by mnie nie otrąbił, wpuścił by mnie ktoś inteligentny.
  • Odpowiedz
"włączam kierunek i wpycham się przed golfa"


@Maver87: Kierunek mam włączony od zakrętu, zanim widziałem golfa. Tylko film jest wyciszony bo rozmawiam przez telefon. Zresztą to klikanie jest dość ciche.
  • Odpowiedz
napisy chyba z innego filmu, powinno być "włączam kierunek i wpycham się przed golfa". Fakt ze burak mógł wpuścić ale nie musiał, każdemu się spieszy.


@lllllllllllllll: Włączył kierunek, co jeszcze miał zrobić? tamtemu chyba kość w dupie nie pękła że hamulec wcisnął
  • Odpowiedz
@reddin: nie dość, że gadasz przez telefon, nie przepuszczasz pieszych na przejściu to jeszcze wymyślasz zamek tam gdzie go nie ma... ale z Ciebie świetny kierowca - uczysz innych a sam łamiesz przepisy.
  • Odpowiedz
nie dość, że gadasz przez telefon, nie przepuszczasz pieszych na przejściu to jeszcze wymyślasz zamek tam gdzie go nie ma... ale z Ciebie świetny kierowca - uczysz innych a sam łamiesz przepisy.


@Maver87: Tam jest przejście dla pieszych sterowane światłami, piesi mieli czerwone. Nie ma przepisu zabraniającego rozmowy przez telefon w czasie jazdy. Co do wpuszczania to ford zdaje się mondeo przede mną zachował się prawidłowo i wpuścił transita... ja
  • Odpowiedz
@Maver87: Jechałeś tym golfem i idziesz w zaparte? Zamek to nie tylko jak pas się kończy... boszz mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy i zaraz idziesz na majzę.
  • Odpowiedz
@martinez98: jakie argumenty? wystarczy wpisać w google "jazda na zamek" i zobaczyć na czym to polega...
@reddin: pokaz mi przepisy, które mówią o tym, że jazda na zamek ma zastosowanie również w takich sytuacjach jak tak powyżej
  • Odpowiedz
@Gacrux: Poczekać aż go wpuści. Tak to powinno się odbywać, a nie na krzywy ryj się wpychać. W odbiciu na mondeo widać że przez chwile jadą obok siebie na jednym pasie. Co innego jak jest zwężenie do jednego pasa a co innego jak cwaniak chce ominąć korek pasem do skrętu w prawo.
  • Odpowiedz