Wpis z mikrobloga

Niestety zdarzają się kierowcy którzy uważają, że nie wolno nikogo wpuścić, ona ma swój pas i koniec, jedzie nim i będzie jechał.


@reddin: To co piszesz ma nawet sens - ale sposób w jaki to wyegzekwowałeś, a potem w jaki podziękowałeś ("Spier....") kierowcy Golfa wystawia Ci takie świadectwo, że wstyd.
  • Odpowiedz
@reddin: a moze hejt narosl bo zamiast gosciowi podziekowac awaryjnymi, albo jak juz sie sadzil to powiedziec nie no sorry i delikatnie wspomniec o kulturze jazdy to Ty jakis argument z dupy o zamku zastosowales (kultura jazdy na zamek mogła by mieć tu całkiem niezłe zastosowanie) i jeszcze kazles mu #!$%@?:D
  • Odpowiedz
@reddin: To co piszesz ma nawet sens - ale sposób w jaki to wyegzekwowałeś, a potem w jaki podziękowałeś ("Spier....") kierowcy Golfa wystawia Ci takie świadectwo, że wstyd.


@kapuczino: Nie wiem za co miałem dziękować, za nie ułatwienie zmiany pasa? Dziękuję tym którzy na to zasługują.
  • Odpowiedz
@Postronny: No i niestety tak samo, ty jak i inny propagujący tę teorię nie macie racji...


@reddin: Bo Ty sobie tak twierdzisz? Ty przecież nawet przepisów drogowych nie znasz bo myślisz, że można komuś zajechać drogę i ta osoba będzie winna:D
  • Odpowiedz
@reddin: Bo Ty sobie tak twierdzisz? Ty przecież nawet przepisów drogowych nie znasz bo myślisz, że można komuś zajechać drogę i ta osoba będzie winna:D


@Postronny: Winna będzie osoba która celowo doprowadza do kolizji, czytaj ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@reddin: czy zgadzasz się, ze stwierdzeniem, że jazda na 'zamek' to: "metoda dojazdu do zwężenia jezdni, polegającym na kontynuowaniu ruchu na obu pasach do samego momentu zwężenia, a następnie przepuszczania przez każdy pojazd jednego pojazdu z pasa, który się kończy."?


@bk88: Oczywiście. Tutaj tym zwężeniem jest koniec pasa pozwalającego na jazdę na wprost. Dalej się nie da jechać prosto. Poza tym jest to tylko zasada a nie przepis...
  • Odpowiedz
@reddin: Nikt celowości nie sprawdzi, zmieniając pas to ty jesteś winny kolizji. A tutaj to Ty celowo dażyłeś do takowej, bo uważasz że gdy pas idzie w inną stronę to trzeba stosować jazdę na zamek, która jest czymś zupełnie innym.
  • Odpowiedz
Tutaj tym zwężeniem jest koniec pasa pozwalającego na jazdę na wprost. Dalej się nie da jechać prosto. Poza tym jest to tylko zasada a nie przepis...


@reddin: Zwężenie jest tam gdzie jest prawdziwy koniec pasa a nie Twój wyimaginowany. Inny kierunek =/=koniec.
  • Odpowiedz
Oczywiście. Tutaj tym zwężeniem jest koniec pasa pozwalającego na jazdę na wprost. Dalej się nie da jechać prosto. Poza tym jest to tylko zasada a nie przepis...


@reddin: jesli to jest dla CIebie zwezenie to nie chyba pozostaje jednak zakonczyc te dyskusje( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@reddin: doszliśmy do sedna, bo PAS SIĘ NIE KOŃCZY, tylko prowadzi w innym kierunku, czyli zwężenia brak, końca pasa brak, o zasadzie zamka nie ma mowy, zwykła zmiana pasa ruchu, wyjaśnione.


@bk88: Czy da się tam dalej jechać prosto? Bo ja chciałem jechać właśnie prosto, da się?
  • Odpowiedz
@reddin: hahah chopie daj se siana, chciałeś ośmieszyć kierowce, a ośmieszyłeś siebie. Usuń to , tak będzie najlepiej, bo widzę że dalej nie rozumiesz swojej głupoty. Podstawowe zasady kultury na drodze w tej sytuacji to chociaz puszczenie awaryjnych, no ale jak widać chamstwo rządzi się swoimi prawami.
  • Odpowiedz
Jak by mi wjechał w tył to golf.


@reddin: Tu się bardzo mylisz. Wystarczy, że Policja obejrzałaby Twój filmik i już wiadomo byłoby, że golf nie jest winny, nawet jeśli to było klasyczne wjechanie w d...
  • Odpowiedz
@reddin: hahah chopie daj se siana, chciałeś ośmieszyć kierowce, a ośmieszyłeś siebie. Usuń to , tak będzie najlepiej, bo widzę że dalej nie rozumiesz swojej głupoty. Podstawowe zasady kultury na drodze w tej sytuacji to chociaz puszczenie awaryjnych, no ale jak widać chamstwo rządzi się swoimi prawami.


@bones1909: Nikogo nie chciałem ośmieszyć, pokazuję tylko patologię na polskiej drodze i dzięki komentarzom widać, że tej patoli jest znacznie więcej.
  • Odpowiedz