Wpis z mikrobloga

Dokładnie dwa lata temu zmarł - James Gandolfini. W jakimś stopniu zawsze czułem żal po znanej osobie, którą lubiłem a zmarła. Jednak w większości przypadkach z racji, że były to dla mnie obce osoby, to szybko taka myśl przechodziła. Jednak oprócz tego, że Gandolfini był świetnym aktorem - to moim zdaniem stworzył najciekawszą serialową postać w historii. Dlatego też bardzo uderzyła mnie jego śmierć - mimo, że jak wspomniałem był dla mnie obcą osobą.

https://www.youtube.com/watch?v=vEyhCZK2jJM

#film #sopranos #seriale #wspomnienia #oswiadczenie
maxwol - Dokładnie dwa lata temu zmarł - James Gandolfini. W jakimś stopniu zawsze cz...

źródło: comment_51F7WkcqudEBHFdWyhedAYbC1VHw3RN9.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 8
@maxwol: cały serial oglądałem cztery razy. Chyba dziś pora rozpocząć po raz 5. Jego rola idealna, jakby był w naturalnym środowisku. Nie ma lepszego serialu.

A wszystkim tym, co lubią klimaty gangsterskie polecam Gomorre. Całkiem ciekawy serial i w miare przyjemnie się ogląda:)
  • Odpowiedz
@maxwol: kto odgrywał italo-amerykańskiego badassa na ls-rp, bądź innym serwerze sampowskim i miał za zadanie najpierw obejrzeć plejade seriali typu Rodzina Soprano czy innych filmów w tym klimacie by lepiej wczuć się w rolę na serwerze, niech podniesie rękę #pdk - no i propsy dla Gandolfiniego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@maxwol: podpisuję się i dorzucam moją ulubioną scenę.

I see some guy walking down the street, you know, with a, with a clear head. You know the type. He’s always fucking whistling like the happy fucking wanderer. And I just want to go up to him and i just want to rip his throat open. I want to fucking grab him and pummel him right there for no reason. Why
Dutch - @maxwol: podpisuję się i dorzucam moją ulubioną scenę.

I see some guy walk...
  • Odpowiedz