Aktywne Wpisy

wyslainnik +2
10 minut szukania i jest strimek ufff dobrze że płacić nie trzeba #gromda

Udało się dojść do wrightwood i jakaś Niemka zaoferowała ze mnie podwiezie do miasteczka więc skoczytslem bo jakoś zmęczony czuję się . Siedzę se teraz na tyłach sklepu typu hardware i jest tu hikerbox gdzie wygrzebałem p--o i pije w spokoju . Takie miejsca są niby w każdym miasteczku po drodze. Tutaj typek mówił że można se podładować telefon . Pójdę coś zjeść i wracam na szlak .
#zlomkiemprzezswiat
#zlomkiemprzezswiat
źródło: image_picker_44561214-6596-4543-9986-43C60AD8C1F6-54860-000005F689D59710
Pobierz




źródło: comment_2Wp9wUZZeBAX3ArMvxH9ZqxZLwFqlcGZ.jpg
Pobierz@syn_proboszcza: jeżeli ktoś nie widzi zbliżającego się do niego samochodu w ciągu dnia nie powinien mieć prawa jazdy
Komentarz usunięty przez autora
@syn_proboszcza:
- na chłopski rozum ma,
- z inżynierskiego punktu widzenia nie ma (nie te światła - tylko dedykowane mają sens),
- z naukowego nie wiadomo czy jest dobre czy złe bo nikt w polskich warunkach nie przeprowadził rzetelnych badań (mimo wzrostu liczby wypadków po wprowadzeniu obowiązku używania świateł), zagraniczne doświadczenia dowodzą, że zwiększa się ryzyko dla niechronionych uczestników ruchu
@megawatt: do tego nie trzeba żadnego badania. Wystarczy pojechać do kraju gdzie nie ma takiego przepisu i potem odpowiedzieć sobie na pytanie gdzie pojazdy na drodze były lepiej widoczne. Mieszkałem zarówno w Polsce gdzie trzeba jeździć ze światłami jak i w UK gdzie przepisy są w tym temacie inne (w praktyce w
Jeden rzut okiem i wiadomo, który samochód jest w ruchu, a który stoi zaparkowany, co jest ważne w mieście.
Już nie mówie o trasie gdzie zazwyczaj patrzymy na kilkaset metrów przed nami.
Pamiętam jeszcze jak nie było tego obowiązku to zawsze na trasie włączałem.
Ale nie, lepiej p-------ć, że wolność i nikt nie będzie mnie zmuszał do
zbudowałeś tezę, oceniłeś ją badaniem empirycznym i potwierdziłeś w ten sposób tą tezę :)
nawet ścisłe badania naukowe na dużych próbach niekoniecznie podają właściwe dane wynikowe
dlatego waliduje się je w innych środowiskach, w innych opcjach itp itd
równie dobrze mógłby opublikować wyniki swojego badania i pozwolić żebym ja to potwierdził lub wszedł z tobą w dyskurs naukowy :)
Nie tylko w Polsce niszczy się nie sprzedaną żywność.