Wpis z mikrobloga

@Doncipny: Ile to ja razy nie próbowałem :P Zawsze kończy się tak, że ktoś zadzwoni "potrzebujemy midlanera na turniej w ______, wjedziesz?" no i odmówić nie potrafię, uwielbiam wygrywać i zwiedzać trochę świata przy tym :P Ale jakbym miał grać dla samego soloQ to też bym prędzej czy później tego psychicznie nie wytrzymał.
@Scalp994: no ładnie, szczególnie że to diament, bo jakby to był jakiś bronze albo silver to już szału nie ma, na niskim silverze dosłownie mogłem samodzielnie wygrać grę threshem na supporcie, miałem jakieś 6/0, a nie jestem w jakichś wysokich ligach
@Scalp994: Nie no wiadomo z ziomkami 5vs5 ta gra ma sens ale jednak nie zawsze jest r możliwe :) Nie neguje ze grasz skoro sprawia Ci to frajdę , ale odstawiajac LoLa dzień wydaje się dłuższy :)
@ikeerer: ostatnio BIT Festival w Gliwicach, Sosnowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) i MSI Dragon University w Krakowie na UEKu. Mieliśmy jechać na Kielce tydzień temu ale pewnie wiesz jak to polskie ekipy czasem mają, zresztą tam ledwo by nam się zwróciło 1 miejsce.
@Scalp994: Ba, doskonale wiem jak to z polskimi ekipami jest :D Szkoda, że bardziej wybierasz zachodnie części Polski. Najpiękniejsze w LOLu i innych grach esportowych to są właśnie LANy, dlatego warto grac
@ikeerer: Tutaj mam najbliżej, ale bywałem też w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie - zależy czy jest akurat ekipa z którą warto tak daleko się wybrać i coś uwojować :) Zgadzam się zdecydowanie, LANy to kwintesencja grania.
@Scalp994: Lipa. Mam 27 champów i 2 strony run wiec nie mam kim grać. Robie placement, ale jakieś fatum nade mną ciąży i przegrywam wygrane gry ;/ Póki co 4W 3L, ale nie zdziwię się jak będzie 4W 6L... A jeśli chodzi o normale to też jakaś tragedia. Chciałem wbić maestrie Ryzem, ale #!$%@? strzelił pompki bo od 2 dni przegrywam jakieś 80% gier! Co się objebuje to ja nawet nie...