Wpis z mikrobloga

@katarzyna-gabryszewska: nieprawda :-) nie tylko wer warszawa, bo jak wcześniej było pisane niejednej osobie leżą przesyłki w wer pruszcz czy wer zabrze
i nie wprowadzaj @marcin-tusinski ' ego w błąd, bo status "zatrzymanie przez urząd celny" narazie o niczym nie świadczy. za chwilę mogą zwolnić przesyłkę. dokumenty szykować trzeba, gdy pojawi się status "zatrzymanie w cle" lub dotrze list.
  • Odpowiedz
Ktoś coś wie, lub miał podobnie? Już prawie 2 tyg. w jednym miejscu, na poczcie pytałam, mówią, że nie mają takiej przesyłki, tak samo na stronie poczty polskiej jest napisane, że nie ma o danym nr przesyłki. Czy ona wgl dotarła do WER Warszawa?

15.06.2016 15:41
Przybycie do sortowni
Yiwu,china
15.06.2016 15:41
Opuszczenie punktu akcpetacji
Yiwu,china
19.06.2016 14:00
Przybycie do urzędu pocztowego
Hk
19.06.2016 18:00
Wylot samolotu
Hk
19.06.2016 23:59
Przybycie na
  • Odpowiedz
Witam wszystkich. Od polowy czerwca śledziłem to forum, czyli od czasu kiedy w statusie mojej przesyłki pojawił się WER Warszawa, gdzie moja przesyłka z Tajlandii "gniła" 11 dni, więc nie wytrzymałem i wysłałem im ponaglenie i nastąpił cud, bo nagle przesyłka znalazła się w WER Zabrze. Niestety tam znów "gniła" 12 dni i gdy wysłałem kolejne ponaglenie, nastąpił kolejny cud... Przesyłka znalazła się u celników i ekspresowo przeszła kontrolę celną i nie
  • Odpowiedz
@kana: moja ma tak samo tylko z data 30.06 - i jest ona tylko rejestrowana droga w chinach a w polsce juz nie - czyli niestety musimy czekac na listonosza, wczoraj do mnie jedna nierejstrowana juz doszla a byla wyslana z chin ok 4 czerwca, tylko niestety gorzej z rejestrownaymi ktore raza miedzy lotniskami w chinach
  • Odpowiedz
Nie wiem kto tam pracuje i co się tam dzieje ale u mnie paczka była w WER Warszawa później w Siedlcach i wróciła znów do WER Warszawa :D. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
  • Odpowiedz
Hej dobrzy ludzie. Jestem zielona w temacie paczek. Moja paczka szła z USA, DHL Global Mail. Miałam śledzenie do czasu dotarcia przesyłki do kraju, do 13 lipca, komunikat końcowy ARRIVAL IN DESTINATION COUNTRY – END OF TRACKING, DELIVERY SHORTLY. Oczywiście od tamtej pory nic. Powiedzcie mi proszę gdzie powinnam uderzyć, żeby tą paczkę znaleźć? Na poczcie twierdzą, że nie mogą ustalić miejsca paczki, bo nie jest rejestrowana.. Dzwoniłam na Łączyny do UC
  • Odpowiedz
Witam, ja dodam od siebie, że również jestem oczekującym na paczkę do WERu.... co prawda nie tak długo jak reszta ale podzielę się kilkoma informacjami. Jeśli chodzi o moją przesyłkę to:

Kraj docelowy - Dane z pamięci podręcznej z: 2016-07-28 09:41
2016-07-23 22:56 WER Warszawa, Item arrived
2016-07-21 21:55 International Postal System, Package sent
2016-07-15 12:00 International Postal System, Item arrived
2016-07-15 05:00 International Postal System, Item posting

Kraj pochodzenia - Dane
  • Odpowiedz
@jedrysiowa: Witam, Z tego co napisałaś to Twoim przewoźnikiem był DHL więc to do nich musisz uderzać. Może być przypadek, że paczka będzie w urzędzie celnym - kurierów też to dotyczy. Na chłopski rozum skoro DHL Global Mail to DHL :).

Pozdrawiam
  • Odpowiedz