Wpis z mikrobloga

Siemano. Widzę że nie tylko ja mam problem Wer warszawa Od dnia 07.06.2016 Oni są nie poważni . Czeka się na wymarzony prezent, A tu taka niespodzianka. Wiecie co celnicy cle itd pederaści, Jak się nie podoba to #!$%@?ć , byle nie było przestojów to nie do pomyślenia, Ani przeprosin za nerwy i nie pokój , żadnych wyjaśnień.#!$%@?ć ,nie jeden się znajdzie do pracy za DWA dolce na godzinę .
Macie jakieś
Decks92 - Siemano. Widzę że nie tylko ja mam problem Wer warszawa Od dnia 07.06.2016 ...

źródło: comment_dFUj5vLSCh95qkINKv4P1ql391RvTiMC.jpg

Pobierz
12 czerwca br. paczka mi weszła na WER Warszawa a dziś, po 12 dniach, bezpośrednio dotarła do WER Komorniki. Nie wiem co kieruje ludźmi jak @Decks92, po co te słowa zawiści i przekleństw. Jak ktoś ma ochotę pracować za "dwa dolary" na godzinę to niech wyśle CV i zastąpi tych co strajkują. Z tego co widzę to brak chętnych...
Co do twojej odpowiedzi @muni3k
Spójrz Na polską tanią siłę roboczą . Nie dostrzegasz tego? W/w
Tak to prawda U nas zarabia się Ok 2/3 Dolce.Nasze społeczeństwo śmieje się z Chin. A Sami zarabiają podobnie. Polacy są tak ślepi, nie widzą Jak ich państwo Dyma . Wiesz co To wina Ameryki,
Czemu strajk Ma się odbić na obywatelach którzy czekają po 3/4 Tyg na paczkę z Wer Wawa!Co za ostatni Hajs Zakupy
@marol: Czyli widzę, że jeśli paka trafia do Zabrza, czy Pruszcza na cło, status zmienia się dosyć szybko, jeśli przesyłka została zatrzymana na cło. Tak było chyba i w innym przypadku wyżej. Ciekawe, że jednym status się zmienia po kilku godzinach. Innym (jak mnie) status WER Zabrze wisi kilka dni.
Ja dzwonilem tam troche do nich, gdyby ktoś potrzebował od Pani na info poczty okazuje sie ze zabrze ma podane dwa nr do kontaktu koncowka 35 i 26. Okazuje sie ze 25 kierownik, 26 kierownik zmiany, mozna jeszcze probowac na 28, 29, 30 i 35. Prawie jak lotto. Dwa razy udalo mi sie dodzwonić na nr 26. Pewnie sprawdzili nie odebrane na reszcie nr i temu zatrzymali. Ja mam jeszcze z 10
Czytałem przed chwilą na innej stronie, że podobno w Zabrzu jest bardzo szczelny urząd i jest bardzo mała szansa, że paczka przejdzie bez cła...
A wczoraj od celnika udalo mi sie dowiedziec ze jak paczka ma status zatrzymane przez UC, to około 2 dni. Albo zwalniają albo zatrzymują. Jak powiedział tak się stało.
No osobiście wspolczuje ludzią ze Śląska, ja mieszkam na granicy małopolskiego i slaskiego i moje paczki nigdy nie szły przez Zabrze. Tylko prosto z Wawy. Tam mi jeszcze nigdy nic nie zatrzymali. Mam nadzieje ze reszta moich paczek lezy gdzies w worku w Wawie i tam przejda odprawe:/
U mnie też nadal stoi na WER Warszawa, nic nie ruszyło. Dosłownie, porażka jakaś. Wczoraj będąc w Rzeszowie i mijając dwa urzędy pocztowe, zaczęłam się śmiać do koleżanki, że pójdę i bezpośrednio skargę złożę, że paczka nadal nie dotarła.
Poza tymi trzema odpowiedziami, które otrzymałam na maila - nic więcej nie przyszło.