Wpis z mikrobloga

Mireczki, dawno nie grałem w planszówki. Brak czasu, przez pracę terenową w #korpo daje ostro po dupie.
Wczoraj z swoim różowym rozłożylismy jej nowy nabytek Labyrinth - Ścieżki przeznaczenia. Standardowo pierwsza rozgrywka to poznawania zasad, instrukcja średnio napisana, więc pojawiło się dużo pytań (jak jest jakiś bardziej obeznany, to niech się odezwie) :) Jako #grydladwojga nawet fajna, dużo negatywnej interekcji, bardzo dużo losowości (ale akurat tu mi nie przeszkadza), bardzo ładnie wydana, ale za lakierowane pudełko karny #!$%@? dla wydawcy - otwieranie gry masakra :)
standardowo pic related
#grybezpradu #gryplanszowe i trochę #pokazcycki a raczej #pokazdekolt dla plusów i atencji XD
Opas - Mireczki, dawno nie grałem w planszówki. Brak czasu, przez pracę terenową w #k...

źródło: comment_WXqFgxH9Q85377dyKSR5NW0A0ZP7fJUZ.jpg

Pobierz
  • 39
@Opas: podepnę się bo dobry temat, a mam pytanie. Sam jestem graczem, moja ulubiona gra po papierowych RPG to Twilight Imperium i teraz pytanie: dawno już zerwałem znajomość z moimi znajomymi w klimacie i teraz mam problem bo nikomu się nie chce na imprezie uczyć zasad... potrzebuję ciekawej planszówki o prostych zasadach na max. 15 minut tłumaczenia. :P
@Gilgamesh: Pierwsze pytanie - karta wstrząs każe nam wykonać test skoku. Czy jeśli jestem na kafelku z mostem to wykonuję ten skok z/na most?
Pytanie drugie - karta mgła pozwala na przesunięcie wybranego pionka do korytarza obok. Czy też może być to związane z wejściem/wyściem na most?
@Opas: nie no, nie chodzi o taką imprezową jak Jenga czy inne Story Cubes czy Twister (te trzy mam na imprezy :D) ale gdyb chciałbym kogoś powoli przekonywać w stronę Twilight Imperium lub Game of Thrones czy Memoir '44 (też mam ale nikt ze mną nie gra xD).
@Malenkaaa: znajdź mój post, że ja gdzieś narzekam, jak nie to


Poza tym nie na darmo mam koszulkę
"the man who love all women"( ͡ ͜ʖ ͡)