Wpis z mikrobloga

Mireczki, dawno nie grałem w planszówki. Brak czasu, przez pracę terenową w #korpo daje ostro po dupie.
Wczoraj z swoim różowym rozłożylismy jej nowy nabytek Labyrinth - Ścieżki przeznaczenia. Standardowo pierwsza rozgrywka to poznawania zasad, instrukcja średnio napisana, więc pojawiło się dużo pytań (jak jest jakiś bardziej obeznany, to niech się odezwie) :) Jako #grydladwojga nawet fajna, dużo negatywnej interekcji, bardzo dużo losowości (ale akurat tu mi nie przeszkadza), bardzo ładnie wydana, ale za lakierowane pudełko karny #!$%@? dla wydawcy - otwieranie gry masakra :)
standardowo pic related
#grybezpradu #gryplanszowe i trochę #pokazcycki a raczej #pokazdekolt dla plusów i atencji XD
Opas - Mireczki, dawno nie grałem w planszówki. Brak czasu, przez pracę terenową w #k...

źródło: comment_WXqFgxH9Q85377dyKSR5NW0A0ZP7fJUZ.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Malenkaaa: jesteś w błędzie zielonko, bo nie ściska tylko ściąga w dół koszulkę XD sam reżyserowałem to zdjęcie i wiem co mam w rękach XD
  • Odpowiedz
@Opas: w przypadku wstrząsu postać musi wykonać skok tylko gdy stoi na moście. czyli pod mostem to już jej nie tyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). mgła zaś na logikę no pozwala przechodzić przez ściany ani latać w powietrzu więc raczej nie skoczymy i nie zejdziemy z mostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Opas: Dixit był fajną grą na parę imprez ale potem szybko się nudzi bo grając z innymi powtarzasz te same skojarzenia ;p bardziej polecał bym tabu, jenge. i alias (tylko nie wiem która wersja to była)
  • Odpowiedz
@Malenkaaa: dziewczyna w ogóle nie za bardzo jest sens żeby oceniała inne dziewczyny. Nie jesteście dla siebie nawzajem, a dla nas... ja też nie oceniam innych kolesi czy to fajnie czy nie, że ta czy inna lubi takich czy innych bo to nie moja sprawa i muszę się dostosować pod wymagania z moim ubiorem czy ciałem. Nie mogę sobie palnąć, że "każdy ptaszek musi mieć swój daszek, hehe" więc ty
  • Odpowiedz
@Gilgamesh: jak mówiłem, nie chodzi mi o gry imprezowe bo te mam. Chodzi o łatwe gry nieimprezowe. Raczej o to, że zasady mogą być nawet tak trudne jak Memoir czy GoT (bo to łatwe gry) ale może niech nie będą takie nerdowe, że smoki i karabiny albo statki kosmiczne tylko coś bardziej... dla każdego. :P Catan?
  • Odpowiedz
@SmoothTension: Carcassonne - wciągam tam rodzinę - łatwe zasady, zamki i rycerze, więc klimaty neutralne raczej :P nie wymaga aż takiego wysiłku intelektualnego, choć można kombinować jak się pod zamek czy pole podłączyć :) grałam w trzy dodatki: Karczmy i katedry, kupcy i budowniczowie oraz Księżniczka i smok. Ten ostatni polecam dla osób, lubiących negatywną interakcję :D
  • Odpowiedz