Wpis z mikrobloga

Tak bardzo nie rozumiem dlaczego #niebieskiepaski boją się spotkać z rodzicami #rozowepaski. Przecież to jest najlepszy sposób aby poznać jakim facetem musisz być aby być prawie idealnym dla swojego różowego. Już wyjaśniam o co chodzi, a jest to proste jak #!$%@?. Prawie każda dziewczyna (PRAWIE) chce mieć faceta podobnego charakterem/poglądami/zachowaniem to swojego ojca. Nawet jak o tym nie wie, to tak jest. No i bum, spotykasz się, badasz sprawę, starasz się być podobnym do Jej ojca, bum! Bóg #seks dla różowego. Proste? Proste. Czekam na gównoburze? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • 50
@Minyas:

Prawie każda dziewczyna (PRAWIE) chce mieć faceta podobnego charakterem/poglądami/zachowaniem to swojego ojca.

Czyżby? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Tak bardzo nie rozumiem dlaczego #niebieskiepaski boją się spotkać z rodzicami #rozowepaski.

Może chodzi o to, że ojciec może nie być zbyt przychylny, że może "bronić" swojej córki i starać się nas trochę przemaglować? Że mogą paść podchwytliwe pytania, że może dojść do shit testów w dużej liczbie?

Nie wszyscy są
@TesknieZaKotem: (CC @Minyas)
To o tyle często będzie bzdurą, że laski w pierwszej kolejności preferują alfa zachowania. Ale jeśli kobieta ustrzeli samca alfa, potem robi wszystko, by zamienić go w beta (#logikarozowychpaskow). Daj jej 20 lat małżeństwa i nie miej przygotowania lub talentu by się temu oprzeć, a polegniesz.

Założenie rodziny daje okazje do różnych zachowań. Niby możemy być przewodnikiem naszego stadka (alfa), ale musimy zapewnić rodzinie byt (beta-provider)
Zawsze warto obserwować jak ojciec różowego jest postrzegany w rodzinie, czy z szacunkiem czy je po psie. Tak w przyszłości ty będziesz szanowany.
Warto zwrócić uwagę na matkę, prawdopodobnie różowy będzie wyglądał tak samo gdy się zestarzeje.
Prawie każda dziewczyna (PRAWIE) chce mieć faceta podobnego charakterem/poglądami/zachowaniem to swojego ojca.

@Minyas: większej bzdury dawno nie czytałem. miałem 3 dłuższe stałe związki i żadna nie chciałaby mieć faceta podobnego charakterem/poglądami/zachowaniem do swojego ojca. plus parę przelotnych znajomości też się zdarzało i może z 10% procent lasek szukałoby kogoś na podobieństwo swojego starego.
nie wiem skąd te głupoty wymyśliłeś, ale wybacz, pieprzysz jak potłuczony :)
Tak bardzo nie rozumiem dlaczego #niebieskiepaski boją się spotkać z rodzicami #rozowepaski. Przecież to jest najlepszy sposób aby poznać jakim facetem musisz być aby być prawie idealnym dla swojego różowego. Już wyjaśniam o co chodzi, a jest to proste jak #!$%@?. Prawie każda dziewczyna (PRAWIE) chce mieć faceta podobnego charakterem/poglądami/zachowaniem to swojego ojca. Nawet jak o tym nie wie, to tak jest. No i bum, spotykasz się, badasz sprawę, starasz się
@Minyas: A no właśnie ja się wychowywałam bez. I stwierdziłam już u siebie milion zaburzeń emocjonalnych z tym związanych, w tym borderline (hipochondria internetowa ;) a teraz się okazuje, że najlepiej będzie dla mnie jeśli mój facet zrobi jak mój ojciec i mnie oleje na 20kilka lat? No nie wiem :)