Wpis z mikrobloga

1. Kumpel lata paralotnią z napędem
2. Podjaraj się tym max
3. Latanie śni ci się po nocach
4. Nazbieraj hajsy i kup cały sprzęt
5. #!$%@? studia, nie ma kiedy zrobić kursu
6. Jest weekend, kumpel bierze sprzęt i jedzie na lotnisko
7. Przyjeżdża do ciebie, KYK dawaj ze mną pokaże ci jak się lata
8. Jedziesz z nim na lotnisko i przechodzisz 5 minutowy kurs z którego rozumiesz tylko "stawiasz skrzydło, dajesz w #!$%@? i lecisz, a jak lądujesz to zaciągasz sterówki"
9. No to KYK
ładuj sie w sprzęt polecisz sobie na 10m i wylądujesz
10. Dobra
11. Jesteś tak zestresowany że nawet nie czujesz 30kg napędu na plecach.
12. Kumpel odpala ci silnik i odbiega
13. Stoisz jak debil, bo się boisz
14. Kumpel macha rękami i coś krzyczy
15. No dobra, krok w tył, szarpnięcie i skrzydło nad głową, #!$%@? max i przebierasz nogami ile sił
16. #!$%@? #!$%@? #!$%@? #!$%@? #!$%@? - lecisz
17. Adrenalina 100%, tętno 200,
18. Trzymasz full manete żeby się wznieść bo "im wyżej tym bezpieczniej"
19. Zdaj sobie sprawę co #!$%@?łeś, nie masz nawet spadochronu, bo po co ci jak miałeś latać tylko na 10m
20. W myślach wyobrażasz sobie najgorsze rzeczy i tym samym jeszcze bardziej się nakręcaj
21. Jesteś na jakichś 200m wysokości zdany tylko na siebie, bo po co ci radio na pierwszy lot
22. Przypomnij sobie że nalałeś 2l paliwa do baku - przecież na 10m lot więcej nie trzeba
23. Dobra spokojnie, nawrót, gasisz silnik i zbierasz się do lądowania
24. Lądowanko wychodzi idealnie normalnie z telemarkiem, tylko szkoda że w metrowym rzepaku i 300m od miejsca startu.
25. Trzęś się cały, badź max głodny i przejdź 300m przez chaszcze z całym osprzętem i nie czuj zmęczenia - tak działa adrenalina
26. Tej adrenaliny to starczy ci chyba na cały tydzień
27. PROFIT?


#coolstory #truestory #paralotnie #ppg
KYK - 1. Kumpel lata paralotnią z napędem
2. Podjaraj się tym max
3. Latanie śni ci...

źródło: comment_Ke2iZkbWGXB6V9pAnBvHRnGUcjac3NBZ.jpg

Pobierz
  • 63
@SynuZMagazynu: Czym jesteś lżejszy tym taniej, ja akurat student mocno to czatowałem olx i allegro i udało mi się skompletować fajny sprzęt za 7k. Zdaje mi sie że taniej już sie nie da.
@KoolMietek: Atencja jest ogromna, z kumplem kiedyś pojechaliśmy na łąkę w pobliskiej wiosce to ludzie z domów powychodzili i całe rodziny do nas przyszły zobaczyć jak kolegastartuje :D Normalnie matki z dziećmi, janusze to grad pytań odrazu