Wpis z mikrobloga

Siedzę dzisiaj w pokoju i słyszę , że mój współlokator urządza jakieś wielkie gotowanie w kuchni XD Za chwile otwiera lodówke i krzyczy coś "no #!$%@? ja #!$%@? co za #!$%@? " . Nie reaguje za bardzo bo myslałem , że mu ktos #!$%@?ł całą szynke czy inny #!$%@? . Za chwile #!$%@? z kuchni z predkością ręki walącego konia kuca z politechniki do #!$%@? #anime i wchodzi do pokoju innego wspóllokatora krzycząc -"#!$%@? borat to ty kupowałeś ostatnio keczup "-"nie o #!$%@? Ci chodzi XD". Pierdonął jego drzwiami i #!$%@? sie do mnie -"#!$%@? Anon to ty kupowaleś teraz keczup "z takim wyrzutem i #!$%@? na ryju jakby mial mi zaraz liscia wysprzęglić XDD no to mowie - "no ja a co " -"#!$%@? Cie #!$%@? pudliszki łagodny , w tej samej cenie jest #!$%@? pikanty kotlin " #!$%@?ł drzwami tak , że mi prawie obrazek papieża ze sciany się #!$%@?ł i poszedł do sklepu XDDnormalnie #!$%@? fanatyk #!$%@? przecieru z pomidora zbuntował sie i poszedł do nocnego po swój kochany kotlin . Ja #!$%@? Mirki o co tu chodzi ????
#truestory #studbaza #keczup #januszekeczupu #heheszki
  • 42
@glogu: :) kolejna historia tego typu na mikro (ze współlokatorem w roli gł. ). I kolejny raz cieszę się, że taką mieszkaniową komunę mam już za sobą. A bywało tak, że mieszkałam z gorszymi debilami niż w/w