Wpis z mikrobloga

Mireczki proszę was o pomoc, bo fora na ten temat zakładają tylko "dołóż 5milionów i kup to, tamto to szajs", więc do rzeczy.
Mój mild x7 powoli odpływa za styks i potrzebuje jakiejś nowego elektryka, budżet ~150zł, myślałem nad baterią Vision Spinner II i clearomizerem Kangertech protank, dobry wybór? Czy lepiej coś innego?
#epapierosy #epapieros
  • 9
@leasy2: Dobra batka przede wszystkim czyli nie musisz ładować często, ale to już w zależności od tego ile palisz, lepiej kupić raz a dobrze niż jakieś śmieszne mildy jak miałeś wcześniej. Spinner II jeśli chcesz taniej też jest dobrym wyborem, jednak na prawdę polecam dołożyć nieco i kupić coś lepszego.
@leasy2: regulacja napiecia, regulacja natezenia, zdolnosc do pracy z porzadnymi atomizerami.

Serio.
Jesli uzywasz efajki i nadal masz zamiar uzywac to przeskakujac na spinnera 2 niewiele sie poprawi. Jesli budzet ciut za maly to wstrzymaj sie, odczekaj i odloz na cos lepszego. Dolozysz ~ 70 pln i masz duzo lepszy sprzet.
@leasy2: jeżeli chcesz mieć klasycznie wyglądającą efajkę to polecam zestaw bateria Aspire CF VV 1600 + jakikolwiek clearomizer - ProTank 3 pasuje, Aspire ET BVC pasuje. Za to zapłacisz mniej niż 100zł. Ja kupiłem baterię za 50zł, normalnie coś koło 70 wynosi. Spinner na mnie czeka na poczcie, ale wątpię żeby dorównał baterii Aspire wytrzymałością.

Jeżeli chcesz iść w kierunku modów to bierz isticka 20w + nautilus, nie wiele więcej zapłacisz.