Wpis z mikrobloga

Ależ mnie niesamowicie w-----a to, jak laski na tym #badoo #tinder i innych randkowych gównoportalach manipulują wstawiając zdjęcia niejednoznacznie świadczące o ich wyglądzie. Na portalu ma zajebiste zdjęcia z p----------i filtrami, wypiętą klatą, by uwydatnić c---i, ryło wymalowane tak, że z 8/10. Potem po paru godzinach trwonienia czasu na rozmowę (większa strata czasu niż siedzenie na pełnym s----------a mirko i czytanie wynurzeń gimbów i postów z chanmową) daje ci swojego pejsbuka i się okazuje, że budowa ciała wcale nie jest szczupła, ryj wygląda jak poligon w Drawsku albo pole minowe i w dodatku to taki typ laski chodzącej cały rok w butach trekkingowych i polarze Quechua z Decathlonu. K---a mać.
#feels #tfwnogf #przegryw #gorzkiezale
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spektralny: Jak da Ci fb i tam ma inne zdjęcia to pół biedy jeszcze. Ale k---a jak z taką gadasz, zgarniasz fb, patrzysz, tam więcej zdjęć z cyklu '8/10', umawiasz się a tu przychodzi max 6/10 to dopiero idzie się w-----ć . :P
W NIENAWIŚCI DO FOTOGENICZNYCH LASEK, TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY!!
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Nie czepiam się ze względu na to, że jest ponad 20 st., a o a sobie chodzi w butach za kostkę. Chodzi mi o mylące zdjęcia. Naucz się czytać ze zrozumieniem, no chyba że jeszcze nie skończyłaś/eś gimnazjum jak połowa osób na wypoku. Z fartem.
  • Odpowiedz
@Spektralny: nie, w upalne dni chodzę w sandałach :] Chciałam jedynie wyjaśnić, że to nie te dziołchy pokazujące inne zdjęcia (bo różnie się na zdjęciach wychodzi i szukając faceta jasne, że pokażą swoje najlepsze zdjęcia, tak samo jak faceci) czy takie chodzące w butach turystycznych mają problem (bo w nich gorąco nie jest), tylko ty, jeśli szukasz na takich portalach.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Dlaczego uważasz, że takie osoby "mają problem"? Nie ferowałbym żadnych wyroków ani nie rzucałbym diagnozami pochopnie. Na portalach część osób (szczególnie kobiety) to narcyzi, typowa osiedlowa patolka szukająca skoku w bok albo wrażeń lub rzeczywiście osoby z lękami/fobią społeczną itd. Pominąłem mniejsze grupy, ale nie sądzę, żebym do nich należał i miał jakikolwiek problem. Istnieją ludzie, którzy obracają się w wąskim gronie znajomych z własnego wyboru, studiują kierunki, gdzie
  • Odpowiedz