Wpis z mikrobloga

Mirki, jak ja nienawidzę swojej #pracbaza Miałem dzisiaj mieć urlop, jeden dodatkowy dzień wolnego, żeby trochę odpocząć. Niestety, jako zastępca red. nacz., dostaję na głowę najbardziej przesrane zadania... W poniedziałek naczelny zadzwonił do mnie, że na dzisiaj mamy umówionego nowego Merdecesa-Maybacha i ktoś musi go przetestować i sfotografować. No ciężkie jest życie... ( ͡ ͜ʖ ͡)

W związku z tymi "smutnymi" wydarzeniami mam dla Was najfajniejszą smycz, jaką mieliśmy w redakcji. Nacz. dostał ją w poniedziałek na torowej imprezie z BMW M i kazał przekazać Mireczkom. Jest solidna - połyskujący element to żaden plastikowy badziew, tylko metal. Do tego logo M pałer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki niej każdy samochód, do którego z nią wsiądziecie, będzie miał 20 KM więcej.

Co zrobić, żeby ją zgarnąć? Musicie zgadnąć coś, czego ja sam jeszcze nie wiem - ile dokładnie kosztuje Maybach, do którego za około godzinę wsiadam, uwzględniając wszystkie opcje na pokładzie. Na Wasze odpowiedzi czekam w komentarzach. Podawajcie je proszę bez spacji, przecinków i kropek, będzie mi łatwiej znaleźć zwycięzcę. Oczywiście kwota ma być w złotówkach. Przysługuje jedna odpowiedź na użytkownika. W zabawie mogą brać udział zielonki zarejestrowane nie później niż wczoraj.

Więcej gadżetów motoryzacyjnych do zgarnięcia w #rozdajo znajdziecie pod tagiem #autokultrozdaje

#samochody #motoryzacja
mój tag: #mzcars
Dziekan5 - Mirki, jak ja nienawidzę swojej #pracbaza Miałem dzisiaj mieć urlop, jeden...

źródło: comment_H5Kq3OajkIgx45BjIL0Xjb2MexS6mVGh.jpg

Pobierz
  • 242