Wpis z mikrobloga

Plusuj jeśli uważasz, że ta nalepka na zderzakach jest przejawem #!$%@? motocyklistów, którzy uważają się za święte krowy na drogach i krzyczą wszem i wobec - UWAŻAJCIE NA NAS - JEDZIEMY
Jesteście takimi samymi użytkownikami dróg jak każdy inny. Nie należy wam się specjalne traktowanie. Po prostu jedźcie zgodnie z przepisami

#oswiadczenie #takaprawda #patrzwlusterkamotocyklesawszedzie #patologiazewsi #motocykle #gownoburza
Pobierz Krizz - Plusuj jeśli uważasz, że ta nalepka na zderzakach jest przejawem #!$%@? motoc...
źródło: comment_ScPhEfhz2tCb17nrV9gWP9YPimghS3r4.jpg
  • 103
Teoretycznie – przy zachowaniu powyższych warunków - motocykliści mogą „w korku na światłach”, przejeżdżać wśród stojących aut ustawić się przed nimi i jako pierwsi ruszyć.


@Adams_GA: Sam napisałeś a teraz twierdzisz, że to wykroczenie.

Stań w mieście na chodniku przed światłami, zobacz jak ustawiają się samochody. Czy nie wymyślisz jak można zgodnie z prawem motocyklem ustawić się przed nimi? (nie zawsze, ale często). Jeśli nie wpadniesz na to, to cóż. Rosjanie
Co xD? Jakaś podstawa prawna czy po prostu robisz sobie swoje prawo?


@Adams_GA: Z Rozporządzenia Ministrów Infrastruktury oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 31 lipca 2002 r. w sprawie znaków i sygnałów drogowych.
85. 4. P-2

linia pojedyncza ciągła oddziela pasy ruchu o tym samym kierunku i oznacza ponadto zakaz przejeżdżania przez tę linię i najeżdżania na nią


sorry, mogę przekroczyć ją łokciem - bo w ten sposób nie przejeżdżam
@11mariom: nie to ty sobie tworzysz prawo. Samochód zaparkowanynie uczestniczy w ruchu drogowym. Nie wiem co ty tworzysz. Czekam ciągle aż podasz jakąkolwiek podstawę prawną bo jak na razie to lipnie dyskutujesz poza najazdami na mnie.
@11mariom: O mój Boże... Czytać ze zrozumieniem potrafisz? Czy ja gdziekolwiek neguję możliwość wyprzedzania w korku albo omijania w korku? Neguję możliwość omijania czy wyprzedzania przed przejściem dla pieszych bo jest to wykroczenie, skończ marnować mój czas.
Wbij sobie do głowy że omijanie przed przejściem dla pieszych, w tym przed światłami jest zakazane i jest wykroczeniem i nie ważne czy stoją w korku i czy robisz to na motorze czy traktorem


@Adams_GA: Bzdury piszesz. Jak są światła to wolno nawet wyprzedzać.