Wpis z mikrobloga

Plusuj jeśli uważasz, że ta nalepka na zderzakach jest przejawem #!$%@? motocyklistów, którzy uważają się za święte krowy na drogach i krzyczą wszem i wobec - UWAŻAJCIE NA NAS - JEDZIEMY
Jesteście takimi samymi użytkownikami dróg jak każdy inny. Nie należy wam się specjalne traktowanie. Po prostu jedźcie zgodnie z przepisami

#oswiadczenie #takaprawda #patrzwlusterkamotocyklesawszedzie #patologiazewsi #motocykle #gownoburza
Krizz - Plusuj jeśli uważasz, że ta nalepka na zderzakach jest przejawem #!$%@? motoc...

źródło: comment_ScPhEfhz2tCb17nrV9gWP9YPimghS3r4.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@Krizz: Właśnie dzisiaj byłem oglądać motocykl znajomego, który przy 30km/h na rondzie nie z jego winy (ma to na piśmie od policji) kierowca samochodu zajechał jemu drogę bo go "nie widział"
  • Odpowiedz
@Krizz: a ja mam takie zdanie że jak jest miejsce i zmiast 2 samochodów zmieści się jeszcze motor czy rower to niech sobie jedzie. Zawsze zjeżdżam w korku i macham.
  • Odpowiedz
@Krizz: Niech puszkarze zaczną używać lusterek, większość wypadków jest przez to, że ich nie używają. Oczywiście nie mówię tutaj o motocyklistach "lubie zapie*dalać" tylko o motocyklistach ,którzy jeżdżą z pasji ;)
  • Odpowiedz
@Krizz: cos mi sie wydaje, ze #!$%@? jestes Ty...

Krzyczymy UWAZAJCIE NA NAS - JEDZIEMY, bo jak nam zajedziesz droge, to mozesz nas polamac lub zabic. Nawet jak my bedziemy jechac przepisowo. I to o te sytuacje chodzi. Jesli zajedziesz droge innemu samochodowi prawdopodobnie go tylko porysujesz, zrobisz wgniotke albo urwiesz lustro. Widzisz roznice?

A jesli sie decydujemy na #!$%@?, to bierzemy konsekwencje na siebie.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: uważam, że jeździ sie zgodnie z przepisami. Każdy kierowca ma mieć oczy wokoło głowy i nie trzeba mu o tym przypominać.
Idąc tym tokiem myślenia nalejmy nalepki wszystkim:
kierowcom samochodów osobowych, ciężarowych, rowerzystów, kombajniczym, dziadkom z furmanką, gościom na hulajnodze, pieszym, dzieciom, psom #!$%@?
Czym się różnisz od nich wszystkich?
  • Odpowiedz
@Krizz: widać różnice - pieszy nie powinien chodzić po jezdni - chyba, że idzie poboczem bo nie ma chodnika. Ale wtedy powinien uważać bo to "środowisko naturalne" samochodów i motocykli. Piecze Cie odbyt że ktoś inny nie musi stać w korku? Czy może dlatego, że ma lepsze osiągi od Twojego golfa "czy"?
Te naklejki nie powstały bez powodu.
  • Odpowiedz
@Krizz: może gdybyś jeździł na motocyklu to byś rozumiał że motocykliści nie mają pancerza w postaci 1,5 ton blachy i poduszek powietrznych, a każdy ich kontakt z samochodem może powodować śmierć, nawet jeżdżąc zgodnie z przepisami.
  • Odpowiedz
@Krizz: jestes chlopie ograniczony. Pieszy raczej nie bedzie Cie wyprzedzal na drodze, prawda? Pieszego widzisz, bo zazwyczaj jest z przodu. A gwoli scislosci, to tak - piesi powinni miec odblaski albo latarki jesli chodza wieczorami po wiejskich uliczkach zeby byc lepiej widocznymi.
  • Odpowiedz
@Platimir: coś widze, że to Ciebie piecze dupcia bo ktoś dotknął wrażliwego punktu.
Tak się składa, że moim miejscem pracy jest samochód i wierz mi, że muszę jeździć zgodnie z przepisami. Dlatego gdy w terenie niezabudowanym jadę 90, rzadko szybciej i nagle znikąd pojawia mi się za plecami motocykl, to ja sie pytam jak?
Stąd moja irytacją nalepkami
  • Odpowiedz
@Krizz: tak, mam uczulenie na głupotę :) nie wiem czy zauważyłeś, ale motocykle są sporo mniejsze od samochodów. Że nie raz jadą szybciej niż pozwala prawo to inna kwestia. Ale wielkość jest istotna w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@Krizz: mnie też nie podoba się do końca wydźwięk tej naklejki, ale ja co najwyżej zmieniłabym na 'motocykle są tam, gdzie się ich nie spodziewasz' - żeby ludzie patrzyli w lusterka, bo jeżdżąc przepisowo już kilka razy mi się zdarzyło nie być zauważoną.
  • Odpowiedz