Wpis z mikrobloga

Plusuj jeśli uważasz, że ta nalepka na zderzakach jest przejawem #!$%@? motocyklistów, którzy uważają się za święte krowy na drogach i krzyczą wszem i wobec - UWAŻAJCIE NA NAS - JEDZIEMY
Jesteście takimi samymi użytkownikami dróg jak każdy inny. Nie należy wam się specjalne traktowanie. Po prostu jedźcie zgodnie z przepisami

#oswiadczenie #takaprawda #patrzwlusterkamotocyklesawszedzie #patologiazewsi #motocykle #gownoburza
Krizz - Plusuj jeśli uważasz, że ta nalepka na zderzakach jest przejawem #!$%@? motoc...

źródło: comment_ScPhEfhz2tCb17nrV9gWP9YPimghS3r4.jpg

Pobierz
  • 103
@Krizz: cos mi sie wydaje, ze #!$%@? jestes Ty...

Krzyczymy UWAZAJCIE NA NAS - JEDZIEMY, bo jak nam zajedziesz droge, to mozesz nas polamac lub zabic. Nawet jak my bedziemy jechac przepisowo. I to o te sytuacje chodzi. Jesli zajedziesz droge innemu samochodowi prawdopodobnie go tylko porysujesz, zrobisz wgniotke albo urwiesz lustro. Widzisz roznice?

A jesli sie decydujemy na #!$%@?, to bierzemy konsekwencje na siebie.
@Platimir: coś widze, że to Ciebie piecze dupcia bo ktoś dotknął wrażliwego punktu.
Tak się składa, że moim miejscem pracy jest samochód i wierz mi, że muszę jeździć zgodnie z przepisami. Dlatego gdy w terenie niezabudowanym jadę 90, rzadko szybciej i nagle znikąd pojawia mi się za plecami motocykl, to ja sie pytam jak?
Stąd moja irytacją nalepkami
@Krizz: tak, mam uczulenie na głupotę :) nie wiem czy zauważyłeś, ale motocykle są sporo mniejsze od samochodów. Że nie raz jadą szybciej niż pozwala prawo to inna kwestia. Ale wielkość jest istotna w tym przypadku.
@Krizz: mnie też nie podoba się do końca wydźwięk tej naklejki, ale ja co najwyżej zmieniłabym na 'motocykle są tam, gdzie się ich nie spodziewasz' - żeby ludzie patrzyli w lusterka, bo jeżdżąc przepisowo już kilka razy mi się zdarzyło nie być zauważoną.