Wpis z mikrobloga

@Szefu: ale mozesz zaczac od polowy dawki (ten 1 kaps) coby aprawdzic reakcje organizmu. Wlasnie dobrze brana, z dala od wegli dziala na 100% ale i efekty uboczne moga byc wyrazne. Wielu b zle reaguje :P.
@Szefu: i git. Mnie na poczatku poklepalo mocno, dreszcze naprzemiennie z napadami goraca. Ale wplyw na to miala pewnie tez synergia z innymi skladnikami

No wlasnie - kofa na pewno pomoze w paleniu tevo fatu. Tylko kwestia co na to organizm. Ale mysle ze jakas kawka albo ew 200mg + te 7.5g yohy bedzie git na test
@Mirin: łączenie z kofeiną ma jakiś pozytywny lub negatywny wpływ na johe? Bo często przed treningiem biorę kofeine a rożnie piszą na necie
@Mirin: ja się nie przekręciłem, ledwo poczułem taką dawke :<

@Szefu: 1. Trenujesz też na czczo? Jak tak to ja bym brał po 7.5mg rano i 7.5mg po kilku h, przed treningiem. Jeżeli nie trenujesz na czczo to ja bym brał 15mg rano jeżeli masz spory post, a przed treningiem jeżeli jest on krótki.
2. Możesz, też rano na kilka godzin przed pierwszym posiłkiem, albo do czarnej kawy ;)
@shdw: na czczo prawie nigdy nie trenuje, pierwszy posiłek około 10, trening zazwyczaj 15-16, przed treningiem mogę ze 3 godziny postu robić, czyli w takim wypadku jaki sposób brania będzie najkorzystniejszy bo są rózne opinie
( ͡° ͜ʖ ͡°)